Çocuk Hastalıkları Bebeğim boğmaca oldu öksürüğü nasıl geçer?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

DerinMeva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2018
4
0
30
merhaba anneler 2 aylık bebeğim boğmaca oldu 1 aydır öksürüyor geceleri genelde öksürük nöbetler geciriyor ara ara içim acıyor başına gelen var mı acaba nasıl gecicek bu öksürük daha nekadar sürecek tecrübe edinmiş annelerin fikirlerine ihtiyacım var bukadarlık bir bebeğe ne verebilirim öksürüğünü kesilmesi için 

Merhabalar Allah sifa versin bebeğiniz nasıl şimdi oksurukleri ne sıklıkta oluyor ve bı öksürüğü kaç saniye sürüyor , benim bebeğimde çok kötü öksürüyor doktor boğmaca olabilir takip et dedi , belirtileri nelerdir yazarmisiniz Rabbim şifa versin bebeğinize

Bitkisel bir ilaç bar eczanelerde özellikle boğmaca için sordurun bence

Merhabalar Allah sifa versin bebeğiniz nasıl şimdi oksurukleri ne sıklıkta oluyor ve bı öksürüğü kaç saniye sürüyor , benim bebeğimde çok kötü öksürüyor doktor boğmaca olabilir takip et dedi , belirtileri nelerdir yazarmisiniz Rabbim şifa versin bebeğinize
Ğ

Merhaba öküsürüğü hala devam ediyo ama öksürük dışında hiç birşeyi yok hastalığımızı atlattık ama öksürüğü kronik gibi hep var yattığı zaman oluyo genellikle geceleri bazen kısa bazen uzun sürüyor doktora götürüyorum çocugun hiç birşeyi yok diyorlar ben çok arastırdım suan ki öksürüğünün nedeni reflüsü olduğunu düşünüyorum midesindeki asit agzına geldikçe ökaürüğyor bogazı tahriş oldu sanırım asitten Rabbim evlatlarımıza şifa versin canım...

X