Bebeğim bir şey yemiyor acil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neco38

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
44
0
20
Kızlar oğlum beş buçuk aylık oldu sütüm azaldı doymuyor hissediyorum da eskisi gibi sütüm yok bende şu anne sütü mamalarından verim desem ilk doğdugundan berli o mamaları içmiyor kusuyor mamada sorun diyerek her mamayı denedim ama çocuk mama içmiyor. Şimdi karnı karnına geçecek nerdeyse doymadıgi için ek gıda olarak sadece danino veriyorum bebe bisküvisini su ile danino kıvamına getirip verdim kustu küçücük çocuğa başka ne verilir yardımcı olun lütfen ben bu çocuğa her acikmasinda danino versem günde altı yedi kere versem çocuk bu defa hasta olur hic de mama da içmiyor. E ben ne yedirecem buna ki kızla şeftali ile mama yapıp versem gün boyunca bu tarz yiyecekler ya kabız eder ya hasta büyük adam gibi sürekli katı besinler verilir mi yardımcı olun

Danino, bebe bisküvisinin çocuğunuza hiçbir faydası yok aksine zararlı lütfen vermeyin. Düz yoğurt verin, ek gıdaya nelerle başlanır araştırın doktora gidin o yönlendirsin sizi ama danino dediğiniz şey safi zehir

Canım ek gıdaya geçen bebek doymak icin yemez. Tadımlık yer
Siz direkt ek gıdaya hazir yoğurt ve bisküviyle başlamışsiniz
Ek gıda süreci bu değil. Araştırın, doktora sorun liste alin

Canım ek gıdaya geçen bebek doymak icin yemez. Tadımlık yer
Siz direkt ek gıdaya hazir yoğurt ve bisküviyle başlamışsiniz
Ek gıda süreci bu değil. Araştırın, doktora sorun liste alin
Biliyorum ama ne yedirecem ki ben buna gün boyunca birde ben alışsın diye değil de doysun diye soruyorum ne verebilirim çünkü sütümu emse bile karnından belli doymadıgi

Beş aylık bebeğe verecek başka ek gıda bulamadınız mı? Danino, bebe bisküvisi falan nedir ya?
Doymasi için patates havuç muz mu vermeliyim ? O zaman da kabız yapacak en sıvı gıdalar bunlar diye bunları veriyorum ve buraya soruduguma göre demekki yardım istiyorum doymasi için ne yapım diye

Biliyorum ama ne yedirecem ki ben buna gün boyunca birde ben alışsın diye değil de doysun diye soruyorum ne verebilirim çünkü sütümu emse bile karnından belli doymadıgi
Ana öğün anne sütü yoksa mama
Aşağıya bir liste bıraktım Instagramda
dr mirac ergen diye aratın sabit gönderide âylik liste var ayina göre

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-21-15-42-12-59_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-08-21-15-42-12-59_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 26
Doymasi için patates havuç muz mu vermeliyim ? O zaman da kabız yapacak en sıvı gıdalar bunlar diye bunları veriyorum ve buraya soruduguma göre demekki yardım istiyorum doymasi için ne yapım diye
Ek gıdaya alışma sürecinde doymak için değil tattırmak için verirsiniz. He bebek açsa zaten onları da yalar yutar. Her zayıf bebek aç değildir. Anne olup bu olaydan bu kadar bihaber olmanız çok ilginç. Biraz araştırın, bu bilgiler her yerde var. Evet patates, havuç, muz vermelisiniz. Hazır paketli gıdayla bizim çocuk iki yaşında tanıştı, o bile erkendi.

Canım sen gitsen doktora desen yemiyor,yemesin zorlama der ek gıdaya giriş budur. Kaç kaşık yemesini bekliyorsunuz ki doysun. 5.5aylik çocuk ek gıdaya doymaz doymasi beklenez

Oncelikle butun daninodur bebe biskuvisidir cope basiyorsun. Sutunu sagmaya basliyorsun sagdigin sutu biberonla verebilirsin. Ana ogun anne sutu. Ek gidaya baslamak istiyorsaniz da doktor kontrolunde baslayabilirsin. Evde mayalanmis yogurt, kabak, havuc, patates, kayisi, seftali, elma, armut. Bunlari 3 gun kuralina gore vermeye baslayarak yavas yavas birlestirebilirsin. Ama bebek sekere alistigi icin once tepki gosterebilir.

Oncelikle butun daninodur bebe biskuvisidir cope basiyorsun. Sutunu sagmaya basliyorsun sagdigin sutu biberonla verebilirsin. Ana ogun anne sutu. Ek gidaya baslamak istiyorsaniz da doktor kontrolunde baslayabilirsin. Evde mayalanmis yogurt, kabak, havuc, patates, kayisi, seftali, elma, armut. Bunlari 3 gun kuralina gore vermeye baslayarak yavas yavas birlestirebilirsin. Ama bebek sekere alistigi icin once tepki gosterebilir.
Niye sütü sağıp biberonla verecek ki ?

Danino, bebe bisküvisinin çocuğunuza hiçbir faydası yok aksine zararlı lütfen vermeyin. Düz yoğurt verin, ek gıdaya nelerle başlanır araştırın doktora gidin o yönlendirsin sizi ama danino dediğiniz şey safi zehir
Ana öğün anne sütü yoksa mama
Aşağıya bir liste bıraktım Instagramda
dr mirac ergen diye aratın sabit gönderide âylik liste var ayina göre
Teşekkür ederim sağolun 🌹

Of kalp kırmak istemiyorum ama bu kadar küçük çocuğa nasıl böyle şeyler veriyorsunuz ? Dağda filan mı yaşıyorsunuz Allah aşkına ya götürün bir doktora önce
Doktor bana bakıyor ben doktora doktora soru soruyom geri ben cevaplıyorum

Doktor bana bakıyor ben doktora doktora soru soruyom geri ben cevaplıyorum
Başka doktora git o zaman bunu da biz mi söyleyeyim? Çocuğum 4.5 yaşında ve danino bebek bisküvi tadını daha bilmiyor anlayabiliyor musun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X