Bebegi Cok hareketli olmayan arkadaslar yazarmisiniz?

haticeadal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
17
1
39
Benim bebegim nedense hep yavas hareket ediyor ,aslinda gunune gore degisiyor ama asiri hareketli bir bebek deil . benim gibi olanlar varmi ?

yaa aslında benimkisi de aşırı denebilecek kadar hareketli bir bebekti.
ama son 3 gündür baya azaldı..
yani kıpırtılarını hissediyorum ama eskisi gibi kesinlikle değil (

benim kızım hamileyken sürekli uyurdu karnımda çok hareketli bir bebek değildi öyle sessiz sakin bişeydi ama şimdi zapdedemiyorum çok hareketli doğduğu andan itibaren hep hareketliydi bence bunlara takılma canımm ..onlar canları istediklerinde uyurlar canları istediklerinde içerde horon teperler..bence hamileliğin tadını çıkartt..

Kizlar iste kafama takiliyor , ama biraz olsun rahatladim cok tsk ederim cevaplariniz icin .......cani istedigi zaman oynuyo cok dogru ,

Canım bu çok normal... Bazen öyle bir hareketleniyor ki babası bile şaşırıyor... Ama bazende çok sakin... Şuanda tekmeliyor mesela ama okadar kuvvetli değil.. O bebeğin keyfine kalmış bişey sanırım... Sen canını sıkma...

ne zaman doktora gittiysem ve hangi doktora gitmiş olursam olayım söyledikleri ortak nokta: "bebeğiniz çok hareketli"

ama ben güçlü tekmeler dışında hiç bir şey hissedemiyorum ve onu da çok nadiren hissediyorum.

anladigim kadariyle bebektne bebege baya fark oluyor , yada ben abartiyorum , ilk hamilleligim belkide ondan kuruntularim ............

benim bebeğimde öyle çok sakin 5 aylıktı daha seğiriyodu 35 haftalığım daha yeni yeni tekemelemeye başladı haftalar boyu hareket etmediği oluyo bebekten bebeğe değişiyo canım merak etme doktora gittiğimde hiç bi sorun çıkmıyo şükür sakin bi yapıya sahip olcak galiba sen canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…