BBL faciası!!!

bonnie3193

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2023
11
1
31
23 Temmuz’da Antalya Memorial Hastanesi’nde Dr.Bülent Demir’e bbl liposuction ameliyatı oldum.Hayatımda aldığım en kötü karar oldu.Sadece bel alt karın ve yan basenlerden fazlalıkları alıp kalçama eklenmesini istemiştim ama doktor kafasına göre benim zaten kum saati tipinde olan vücuduma hayvan gibi basenler eklemiş!!!popom dikdörtgen ve yine dümdüz karnımda ameliyat öncesi ile aynı bana yaptığı açıklama ise yeterli yağ olmadığı madem yok niye bana umut vadedip vücudumu mahvettin sorduğum da toplam kaç cc yağ koyduğuna bile düzgün cevap veremedi sakın Instagram görsellerine kanmayın bu doktora ameliyat olmayın!güzelim vücudumu mahvetti tek isteğim eklenen yağların eriyip gitmesi bugün 6.gün basen yağları taş gibimaddi manevi çok yıprandım allaha havale ediyorum umarım vücudum eski haline döner sakın uzun zayıf ve cildiniz sıkı değilse bu ameliyatı olmayın kasap doktor!

canım ilk hafta dümdüz üstüne basılmış gibi kare bir görüntü oluyor, her hafta şekli değişicek merak etme. popo zamanla yuvarlak kıvrımlı halini alıyor. fotoğraf çek,öyle anlıycaksın farkı. lipo şişliklerinde zamanla vücuttan atılıcak o aldırdığın basenler yok olucak. ben de basenleri almayı unuttunuz mu demiştim hatta :)

Umarım dediğin gibi olur canım o basenleri her gün görmek beni mahvediyor ve korse ile popom biraz güzel gözüküyor korsesiz daha berbat konulan karın yağlarım erimezse basenlere lipoliz mi yaptırsam

Umarım dediğin gibi olur canım o basenleri her gün görmek beni mahvediyor ve korse ile popom biraz güzel gözüküyor korsesiz daha berbat konulan karın yağlarım erimezse basenlere lipoliz mi yaptırsam
Merhaba bende bbl olmak istiyorum araştıemalarıma göre yüzde 40 cicarı bir erime oluyormış tabii doktorum tekniğide önemli siz zaten basenlimiydiniz? Benim vücut tipim elma sıfır basen oyğzden bbl olucam. Birde acılı bir işlem mi acaba

Merhaba benim basenim yoktu belim inceydi sadece alt karın ve üst bacaktan şikayetçiydim.ameliyatı olalı daha bir ay çıkmadan erime başladı popom yine eskisi gibi düz ve o kocaman basenler erimiyorasla tavsiye etmem acılara paraya değmez ben spor ve diyete devam edicem siz de öyle yapın

Doktorunuz kimdi acaba erimesi doktorun tekniği ile alakalıymış sanırım

Doktorum Bülent Demir’di sırf ultrason ile safe bbl yapıyor diye seçtim size tavsiyem doktorları iyi araştırın kilonuz cilt tipiniz müsait ise kendinizi daha iyi hissedecekseniz olun ameliyat öncesi burada olanların çok yorumunu okudum her türlü bi kısmı eriyip gidecek ve acısı çok fena maddi manevi benim için tek kurtuluş yolu spor diyet son çare geçici dolgu

Aslında sizde bayağı araştırmılsınız ii bi hastanede olmuşsunuz doktor hakkında bilgim yok ama hastane ii. Ben erdem güvenle görüşücem sanırım poponun kare olması ve yağların başka bölgeye kayması verilen yağların parça parça değilde toplu olarak verilmesinden kaynaklıymış! Safe bbl evet güvenli ama diğer olan sorunlar doktorun tekniği ile ilgiliymiş bende bisürü video izleyerek öğrendim yurtdışı kaynaklrınıda araştırdım. Hakkımızda hayırlısı ben bu şekilde göbekten hiç memnun değilim popomda yok kilomda az kaç litte yağ çıkar bilmiyorum. Birde kaç litre lipo yapıp kaç cc eklediler popoya biliyormusunux

Doktorum Bülent Demir’di sırf ultrason ile safe bbl yapıyor diye seçtim size tavsiyem doktorları iyi araştırın kilonuz cilt tipiniz müsait ise kendinizi daha iyi hissedecekseniz olun ameliyat öncesi burada olanların çok yorumunu okudum her türlü bi kısmı eriyip gidecek ve acısı çok fena maddi manevi benim için tek kurtuluş yolu spor diyet son çare geçici dolgu

Boyum 1.77 kilo 65 ti 1200 cc koymuş yağın az çıktı dedi vicdanlı doktor olsaydı baştan kabul etmezdi eğer doktorunuz gerçeği söyleyip yapamam derse moralinizi bozmayın silikonu da söyledi bana ilk dedim 8-10 yılda yenilenmesi gerekiyor ve saç dökmesi vs reaksiyonları olabiliyor o yüzden en iyisi spor ve diyet

İmplant hiç düşünmedim benmde 160 boy 54 kilo bakalım gidp görüşücem hayırlısı teşekkür ederim bilgilendirme için

İmplant hiç düşünmedim benmde 160 boy 54 kilo bakalım gidp görüşücem hayırlısı teşekkür ederim bilgilendirme için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…