Bbl ameliyatı liposuction ameliyatı sürecim

Merhaba bende yaşadım yaşıyorum şuan nasıl peki durumunuz
Tekrardan merhaba 7. ayımdayım suan bacaklarım da evet değişim oldu ama en çok değişimi bel bölgesinde yaşadım kalça da ise neredeyse hiç değişim yok bana doktorum 1.5 kilo yağ enjekte ettiğini söylemişti ama bence yalan öyle durmuyor çünkü . Ağrılarım da evet geçti ama ara ara böyle karın bölgemde bir anda bir elektrik gibi bi ağrı oluyor çok rahatsız ediyor ama sonradan geçiyor

Herkese merhaba 6 gün önce Ankara’da özel bir hastanede liposuction ve bbl ameliyatı oldum. Kilom 62 boyum 170 yani çok fazla bi yağlanmam yoktu sadece hafif bir göbeğim ve yanlarım vardı. Ön görüşmeye gittiğimde birkaç fotoğraf gösterdi kocaman ve tam istediğim gibiydi daha önce yaptıkları işlemler. Herneyse ameliyata girdim toplamda 3 ameliyat oldum aynı anda liposuction, bbl ve kepçe kulak ameliyatı 5 saat sürdü uyandım ve hiçbir ağrı sızım yoktu hatta çok şaşırdım öncesinde çok korkuyordum yağ emboli durumundan biliyorsunuzki liposuction esnasında küçük damarların yırtılması sonucu içine yağ enjekte olursa kalp damarlarını tıkar ve kalp krizi riski yüksek o yüzden ağlaya ağlaya girdim ameliyata. Uyandığımda da çok şükür ölmemişim olmuş ilk cümlem hahahah 😄 tabiki hemen küçücük kalçam ne hale gelmiş diye ayaklanmaya çalıştım ama kalkmam yasak akşam kalkabilirsin denildi o yüzden geri yattım elimi kalçama doğru götürdüm ki ne olsun kalçamın eski halinden hiçbir farkı yok hemen yasak falan dinlemedim kalktım arkadaşım beni soydu videomu çekti dünyalar başıma yıkıldı öyle bi popom varki yassı bel kısmı kalkık aşağı doğru dümdüz iniyor yani sadece en yukarısına enjekte edilmiş o da kavisli kısmını düzleştirmiş merak edenlere fotoğrafını atmak isterim. Ve bu işlemlere 42 bin tl para ödedim doktor başta toplam 600+600 cc enjekte edilecek dedi sonrasında sordum söylemedi yani çok az yağım çıkmış olan yağıda saçma sapan enjekte etmiş kaç gündür ağlıyorum zamanla düzelicek diyor yani siz birşey eklememişsiniz ki zamanla kalçam yağ mı oluşturacak bahane ! Üstelik bu doktor tv de sağlık programı sunan ünlü bi doktor eğerki kalçam az da olsa düzelmezse ismini vereceğim. Ameliyattan sonraki 3 gün sadece zor geçti diren falan hiçbirşey takılmadı bana alttan çıtçıtlı body gibi bi korse giydirmişler vücudum hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü şuan ödemli ama bel kıvrımım güzel fakat benim istediğim o değildi onu zaten bende eritebilirdim benim amacım kalçamın büyümesiydi o da hayal olarak kaldı bende..
Öncelikle merhaba ameliyatımın 8. Ayı ve sizin yaşadığınız şeyin aynısını yaşadım sadece bel kısmının altına yağ eklenmiş ve benden 7 kilo yağ çıkmış olmasına rağmen benim de tek istediğim kalçamın top ve güzel olmasıydı ama yapmadı doktor bana 6 ay beklemem gerektiğini söyledi dolduktan sonra tekrar aradım bana 60 milyar sadece kalça için fiyat çekti kendi yağım bile değil dolgu eklenecekmiş . Bu gidişle bende adını verip şikayet edeceğim

Öncelikle merhaba ameliyatımın 8. Ayı ve sizin yaşadığınız şeyin aynısını yaşadım sadece bel kısmının altına yağ eklenmiş ve benden 7 kilo yağ çıkmış olmasına rağmen benim de tek istediğim kalçamın top ve güzel olmasıydı ama yapmadı doktor bana 6 ay beklemem gerektiğini söyledi dolduktan sonra tekrar aradım bana 60 milyar sadece kalça için fiyat çekti kendi yağım bile değil dolgu eklenecekmiş . Bu gidişle bende adını verip şikayet edeceğim
Neden tekrar yağ yapmıyor hiç mi bulamayacak birde dolgu çok tehlikeli

X