Makyaj Ürünleri BB Krem Nedir? Kimler Kullanabilir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar Missha'yı nereden temin ediyorsunuz? mağazalarda var mı watsons ta felan? fiyatı ne kadar?

arkadaşlar misshanın hangi bb sini almalıyım sitesinde bir sürü türü var cildim beyaz değil ama açık tenli birde göz altlarına sürülebiliyormu

ivettttttt bilgili arkadaşların cevaplarına ihtiyacım var

Göz altlarına sürülebiliyor.
Missha Perfect Cover BB Cream kullanıyorum ben.
Cilt tonuna uygun olanı alıp kullan şekerim:KK31:

arkadaşlar Missha'yı nereden temin ediyorsunuz? mağazalarda var mı watsons ta felan? fiyatı ne kadar?

Mağazalarda yok canım, missha bb krem diye aratırsan Türkiye resmi satış sitesi çıkıyor zaten.
Fiyatı 50 ml 59 lira, piyasadaki bb kremler genelde 20-30 mldir..O yüzden bence fiyatı çok uygun. Neredeyse 2 senedir kullanıyorum hala bitmedi:KK31:
Bir arkadaş ilk sayfalarda söylemiş.
Missha gerçekten bb kremlerin atası
:21:

bende çok merak ettiğim bb kremle dün tanıştım sonunda kadınlar günü in ile 12 liraya aldım nıveanınkını

cildim karma yağlı ciltlere pek önerilmiyo sanırım

ama günlük makyaj için kesnlikle ideal çalışan bayanlara sabah çok zaman kazandırır fondoten pudra gibi eşit dağıtmaya uğraşmazsınız
kremi sür kalem ruj allık oh ne rahat

cildde renk eşitliği sağlıyı lekelerin yüklüğüne bağlı kapatması yani leke konusunda yüksek beklentileriniz olmasın
ama gerçekten diğer özellikleri ilkle beraber çok kullanışlı bi ürün her kadının evinde olmalı diyorum

Perşembe günü Adananın bi ucunda olan optimumdaki watsons'a koş koşa gittim Pure Beauty veya Rimmel'in BB'sini almak üzere. şansıma en açık tonları kalmamıştı. görevli bayan sağolsun tüm moralimi bozdu. Sizin sivilce probleminiz var, size iyi gelmez dedi. İyi ki söyledi ben sanki bilmiyordum sivilcelerim olduğunu!! =(( :2: :KK5:

Missha bana fondöten gibi geliyor. Ben yüzümde hafif durmasını istiyorum. Zaten çok kusurum yoktur yüzümde.
yanlis kullanmaktan kaynaklanir ya cok surmusundur cildinin ihtiycından fazla yada urun secimin yanlistir mishhad tonla urun var cilt tipine isteğine göre seçebilirdin, yada bazini asiri kullanmisindir trdeki marklardan bin kat ii olan bi markadir :KK66:

Selam arkadaşlar bn makyaj yapmayı pek sewmıyorum ama lekelerım var az da olsa o yuzden garnier bb cream kullanıyorum devsmlı deıl ama bıyere gıderkn falan ama sunu soleyım cok guzel bn lıgt aldım cunku acık tenlıyım bn begendım parlamıyo yaglı durmuyo bıraz da kapatıyo yetrlı bnce fondetenler cıldı mafedıyo yalnız ince uzunu guzel tuplusu 12.95 falandı bn aldım ama memnun kaldım.20 spf gunes koruma faktoru de var ıcınde daha ne olsun zararı da yk.

X