Bazı belirtiler var bu hamilelik mi?

Hamile miyim? Belirtiler doğru mu

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 1 25,0%
  • İçini rahat tut

OY: 0 0,0%
  • İmkansız

• Adetin gelecek hazır ol

• Hamilelik olabilir

• Ankete Katılan
    4

Seln zmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
21
1
27
Ayın sekizinde adet olacağımı hissedip primolut n kullandım. Adet geciktirici bir hap.bu arada benim adetim çok ağrılı ve şiş geçer. Hapı kullanırken de saati atladığımda bir ağrı oluyordu .ayın 11inde eşimle sürtünme yoluyla bir ilişkiye girdik. Sonrasında annem bizde kaldığı için devamını getiremedik. Şu ara annem rahatsız bakmak zorundayım ve çok hususdur hemen bir şey istediğinde gelsin ister. Eşim kondom kullanıyordu normalde dikkatliyizdır daha çocuk düşünmüyoruz ama eşim annem seslenince hem aceleden hem de kondomun rahatlığıyla boşalınca geri çekilmemiş yarım kalmamı istememiş. Annemin bizde kalması nedeniyle 1 aya yakınır bizde cinsellik kalmaı çünkü. Gece gündüz annme koşuyorum.Bana söylemedi ben yumuşadığını hissettim geri çekildim. Sonrasında çok korktum çünkü kondom sızdırmaz diyorlar ama erkek ereksiyonunu kaybettiğinde sızdırma olur diyorlar. Düşünüyorum tam olarak kaybetmemişti ama biraz yumuşama vard. Baktı herhangi bir ıslaklık görmedi sızdırsa o da ıslanırdı sonuçta. Ama ben yine de şüpheye düştüm. Belirtileri adet belirtisiyle karıştırılır hamileliğin yazıyor herkes. Hapı bıraktım o gün öğlen içtim bir daha da içmedim.Aynı günün akşamı kasıklarıma ağrı girdi. Aynı adet ağrısı gibi bir ağrı. Ertesi gün de ağrı devam etti. Belki adetim olacağı için olabilir ama her yerde hamilelik başlangıcı da yapar diyor. Dün bıraktım ilacı bu gün adetim başlamadı. Bu ilacı kullananlar da 2 gün sürer başlaması diyor. Akıntım var dünden bu yana bu da hamilelik belirtisi diyor. Ama ben adet olmadan önce de normalde biraz akıntı yaşarım. Test alayım dedim sonuçlar doğru çıkmaz adet gününüz geçsin diyorlar kafam çok karışık. Yani şu an bebek düşünmüyorum ama eşim heves yapmaya başladı bile. Bilenler yazsın lütfen 😔

Son düzenleme:
Bana da olmaz gibi geliyor. Hem ihtimal düşük hem de insanlar onca uğraşa rağmen hamile kalmakta zorlanıyorlar bilmiyorum belki de kendimi rahatlatma yöntemimdir bu. Stres yapmamaya çalışıyorum çünkü adet olacaksam bile stres yüzünden olması gecikir kendi kendimi yer bitiririm ondan sonra 😔😔😞😞

X