Bayramda yerımde olsanız kayınvalıdenıze gıdermısınız

Gerçekten de böyle insanlara anlam veremiyorum yaa görümce ve kaynana aslında kaynananızın da kızı varmış kızına da böyle şeyler yapılabilir kaynananızın da kaynanası olmuştur niye böyle vahşete kapılıyolar acaba.Allaha havale edin eminim birgün yaptıklarının cezasını çekerlerkaydirigubbakcemile.Ben de olsam gitmezdim a.s

canım ben olsamda gıtmezdım ne gerek varya kımsenın senı uzmesıne ızın verme:1no2:

merhaba lall bence hic gitme boyle insanlar ne bayamdan ne baska biseyden anlarlar ALLAH goruyo kimin haksiz oldugu sen hic kafana takma boyle yapinca daha cok kiymetli olursunuz bu dunya boyle iyilik yapan ceker bunu bil birgun hatalarini anlicaklar ve kapiniza gelicekler sen beni dinle ne bicim insan var ya hicmi ALLAH tan korkulari yokmu? neyse sen nisanlinla iyi olmaya bak kimseyi takma optum seni

nisanlina yinede sor gideyimmi gitmesyimm diye eger seviyorsaninz birbirinizi bosver gitsin önemli olan sizin iyi olmaniz :teselli:

Ben de yaşadım senin yaşadıklarını. Eşimin ailesi beni hiçbir şekilde istemediler. kendimiz yaptık herşeyimizi, 3 aylık evliyiz.kayınvalidemler düğünüme bile gelmedi. madem onlar beni istemedi ben de onları istemiyorum. hele ki bu saatten sonra hiiiçç istemiyorum.o yüzden ben sana derimki karşılarına asla çıkma, görme yüzlerini, onlara ihtiyacın varmış gibi düşünmelerine müsaade etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…