Bayramda yerımde olsanız kayınvalıdenıze gıdermısınız

canım illaki gidicem dersen sakın sakın nişanlın olmadan gitmeye kalkışma bir daha, bu yaptıkları sana ders olsun eğer gidilecekse eşinle gider dönersin, mesafeli ol, çok üstüne gelirlerse cevaplarını ver,

bayramda da önce nişanlının senin ailenin yanına gelmesi gerek, siz gerekli ziyaretleri yaptıktan sonra seni alıp kendi ailesine götürmesi gerek, sakın canım tek başına gitmeye kalkışma çok hevesli gibi, azcık nazlı ol.

arkadasim allah yardimcin olsun, sen bu evliligi gercekden eminmisin, ya ilerde ne olacak, sonucda esinin yani nisanlinin ailesi, atsada kessede kesemez ailesi, mutlaka ilerde yine bir araya geleceginiz günler olacakdir, kararini iyi verdinmi???

hayret ettim doğrusu bu kin nefret nedir altında yatan bir sebep dahi yokken benim kayınvalidem 3 gün aramasam 4.gün mutlaka arar sorar, oğullarına nasıllarsa bana da öyle düşkünlerdir.gidip gitmeme konusuna gelince bence gitme boşuna seni istemeyeni sende isteme ama bu şekilde giderse evliliğiniz ne kadar sağlam temel atılmış olur ki güzelim

beni istemeyeni ben hiç istemem sana kapıyı bile açmayan insanların yanında ne işin var eger baştan taviz verirsen ömür boyu çekersin ki nişanlın seni zorlasa bile senin söyleyecegin beni istemeyeni bende istemem olmalı eger gidersen kendi aileni düşün onlarıda bi şekilde rencide edersin

...................................................................................

Son düzenleme:
Pardon da bu kadar şeyden sonra hala gitme fikrine bile sahip olman beni çok şaşırttı..Kesinlikle cici gelin,iyi kız moduna girme..bırak gitmeyi telefonla bile arama derim..Sonuçta adı üstünde kayın valide,kayınbaba...yani dış kapı.o kadar..
İnsanlar sana ne kadar değer veriyosa sen de o kadar değer ver..Fazlasını yapana kimse madalya takmıyo..klava:

benim sinirimi zıplatanların ve bana değer vermeyen insanların yanına bayramın en kralı dahi olsa gitmem.
madem onlar bana değer vermemiş,bende bu özel günde onlara değer vermem .sositososito süprizzzzz

Gitme arkadaşım sana ters davranıp üzmeleri için fırsatmı vericeksin yani çok mantıksız sana karşı iyi niyetli olsaydı kaynanacğın bu durumlara zaten gelmezdiniz değilmi....

canısı benm anladıgım kadrıyla zaten nişanlında gitmeni istemiyoronunda canını sıkmışlar
bunca emek vermişsiniz evliliğinize zarar vercek insanlarla yeniden muhatap olmaya ne gerek var?

nişanlını üzen insanları helede yanında nişanlın yanında yokken ziyarete gitmen cok hata olur
bir gün olur nişanlın kendisi gitmek isterse sende gidersin nişanlının gönlü kırılmasın die

bana bak sende az degilsin yap et kaynanam soyle gorumcem boyle kimbilir ne yaptinda adamlar sana oyle davraniyor ogullarinida almissin ellerinden anababa ahini al sen mutlumu olacagini saniyon zilli

Sen ne dediğinın farkındamısın benı suçluyosun sen benım ne yaşadıklarımı bılıyomusun yanındamıydın bu şekılde konuşuyosun ah alan bırılerı varsa oda onlar ben değilim
ayrıca oğullarını elınden felan almadım oğlu mal değil çunku ınsan konuştuğunuz kelımelere dıkkat edınız

canım her anne baba çocuğu mutlu olsun ister bu insanlar seni neden istemiyor ki..seni bu denli istemeyen hakaret eden nefret eden bi ailenin oğluyla evlenmeye kararlı mısın? gelecekte neler olabileceğini tahmin edemez misin? böyle davranmalarının altında ne var acaba?

lal boşver sen bütün kötü insanları.böyle bi nişanlın olduğu için çok ama çok şanslısın. ekimde evlenin ve bir ömür boyu mutlu olun. sakın ha evlenmekten vazgeçme.birbirinize kenetlenin. ailesinin istediğini onlara verme. gitme bayramda boşver

Senin bir gururun olduğunu düşünüyorum ben olsa evliliği birkez daha düşünürdüm ya evlendikten sonra nişanlin değişirse ahhh güzelim herşey güllük gülistanlik olabilr nişanlinla ama pişman olacağin kararlar verme ki sen elinden geleni yaptiysan neden gidesinki büyük olmalari bi yana neden böyle kaf dağinda zannediyorlar kendilerini merak konusu.. çok iyi düşün ekime zamanin var ve katiyen istenmeyen birde bulunma..

CANIM BENİM BÖYLE DEMEN GÜZEL SANIRIM DAHA BEKARSIN..İNANIN EVLİLİKLE NİŞAN FLÖRT HAYATI BAMBAŞKA HERŞEY AŞK DEĞİL EVLENDİKTEN SONRA MİLYONLARCA KİŞİ HATA YAPTIĞINI DÜŞÜNEN İNSANLAR VAR HAYATTA BEN DERİMKİ EVLİLİĞİ ENİNE BOYUNA TARTIP ÖYLE İMZA ATIN..
a.s.

Hanimefendilere bak tabiki gitmeyeceksin nedir bu ya sen onlarin anasini babasini mi öldürdün kanli azili katil gibi seni istemiyolar olur mu öyle şey ne kadar olsa da sen onlarin gelini oğullarinin karisi olacaksin benim ailemde eişmi istemiyordu ama hiç bi zaman terslemediler hep yaklaştilar ve şmdi benden çok onu seviyolar herşey karşilikli güzel olur canim gitme ve herşeyi zaman birak hep bi taraf fedakarlik yaparsa olan sana olur gitme nişanlinla güzel güzel vakit geçir i

(KaYNaNa_GeLiN kullanıcısından alıntı
bana bak sende az degilsin yap et kaynanam soyle gorumcem boyle kimbilir ne yaptinda adamlar sana oyle davraniyor ogullarinida almissin ellerinden anababa ahini al sen mutlumu olacagini saniyon zilli)

Kızlar şunun söylediğine bakarmısınız resmen sınırlerım zıpladı ya lafa bak sankı ben kötu yola düşmüşüm de Allahımya

velev ki kötü yola düştün..kisenin kimseyi bu şekilde eleştirmeye hakkı yok..çok sinirlendim kızcağızın zaten morali bozuk ortada yanlış vardır ve ya yoktur kız içini dökmüş şurda siz kimsiniz ki zilli diye hakaretde bulunuyorsunuz başkasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…