Bayramda yerımde olsanız kayınvalıdenıze gıdermısınız

bu arada nişanlını cok takdir ettim.demekki gerektiğinde seni ve ailesini dengeleyebilcek.haklıyla hakszı görebiliyor ve kendi kişiliğini rahatlıkla sergiliyor.bagımlı olmaması cok ama cok güzel...

film gibi valla
neden istemiyorlar kıskaçlık bu durumlara getirmez işin içinde başka bişey var sanki
istediği kızı almamışlar sizi ayırmak istemişler gibi gözüküyo
benim ailem katiyen vermezdi böyle bi riski göze almışsınız
Allah hayırlısını versin bişey diyemiyorum
ne kadar kötü olursa olsun büyüklerin evine gidilip el öpülme tarafındayım
ama yerinde olsam beni istemeyene ben evinin önünden dahi geçmezdim
oğluyla bile konusamazdım benneyaptımki

Aynen öyle canım bırazda ceplerınden para çıkmasın dıye kötu oldular uzak duruyolar anneler gunun msj çektım vay msj mı çekılırmış felan neler yaptı arasam şimdı der arıyo gelmıyo blıyroumkı gitsem onlar değişmez daha çok yuz bulup evıme gelmeye kalkar evliliğimi yıkar bılıyorum

canım ikinizde biribirini sevıyorsunuz, ve calışıyorsanız onlardan dugun için yardım almayın...neme lazım yarın bır gun başınıza kalkarlar.. öbür tarafta harcasınlar ozaman..hayret bır sey ya... ne guzel oglumuzu sevıyor.. iyi bir kız.. mutlu yuvalarını desteklıyelım.. bagrımıza basalım demıyorlar.. bunlarda hiç cigerdemı yok ya..

canım böyle şeyler yapmışlar bayramdada gitme diğer günlerde düğününüde gelmesse gelmesin başından koy tavrını

Bu kadar cirkeflikten sonra kalkip bide bayramda yanlarina gidip ellerini opucen haa

Canim kusura bakma ama bu kadin sana birak elini vermeyi evine sokmaz seni iyice rezil eder seni

O guzel gununu boyle pislik insanlarla gecirip mahfedecegini git bir huzurevine yaslilari ziyaret et emin ol daha makbule gecer.

Ayrica nisanlin pisirik seni ailesine ezdiren biri olsaydi ayril derdim ama oglan disli aferin ona.Umarim evlendikten sonra degismez.Cunku bu tur insanlar oyle fitnelik cikariyorlarki birbirini seven insanlari dusman ediyorlar birbirlerine.Allah yardimcin olsun canim inan uzuldum haline..

canım allah yardımcın olsun bana benim eşimin ailesini hatırlattın evet benim düğünümede gelmediler bizim taraf yaptı düğün salonuyla evlerinin arası 50m. di el öpmeye bile istemediler babamın evinde üstümü değiştim neler gördüm neler gitsende kendini yıpratmakla kalırsın bence nişanlında dahil bir lafla ödeşir

Aylıncım senın düğününede mı gelmedıler senıdemı ıstemıyolardı onlar olmadanda düğün olur dımı

canım büyük büyüklüğünü bilecekki küçükte küçüklüğünü yapsın ama bu insanlar eşinin ailesi sana ömür boyu hayatı dar edeceklerdir nişanlınla bu konuyu iyi konuş evlenince onlar kıymete biner

ayyy yüce rabbim yardımcın olsunn
nebuu yaaa keşke vazgeçmişken dönmeseydinn bidaha yaa kabus gibiler
nişanlın unturdu ama evlenince seni ne bekliyo bilemeyizz dua ett
hakkında hayırlısı olsun inş.

gitme...zaten gitmemek için gereken her türlü
şeyi mevcut hale getirmişler.
zorla kendini sevdirmeye çalışıyormuş gibi gözükme bari..

hala gitmeyi mi düşünüyorsun???
ister büyük olsun ister küçük sana saygı göstermeyen kimseye saygı göstermek zorunda değilsin...niye kapılarına gidip kendini küçük duruma düşüreceksin ki?

canım sen onların ayagına gidipde gö..lerini kaldırma derim ben.
sana hiç iyi davranmamış insanlara ne deger veripde gideceksinki.suçlu onlar.benim bildiğim kız evine bi kaç hediye alınır ve gidilirr....
ama onlarda birazcık haklılık görsem git ellerini öp büyüktürler derdim ama o tarz kıskanççççç insanlara deymeyeceğini düşünüyorum.

Gitmıcem kızlar kararımı verdım zaten gitmeyı düşünmuyodum hepınız çok sağolun

Canım bence sen bu insanları hayatından çıkar..
Nişanlınla başka bir dünyanız olacak zaten,onlar olmasa mutluluğunuz mu eksilecek sanki?..
Bayramlarda da annesinin aramayıver...
Onlar bu hayatta yoklarmış gibi davran..Sanki hiç yaşamıyorlarmış gibi..
Nişanlına da söyle onlar ne derse desin,isterse orta yerlerinden çatlasınlar ama yine de söylediklerini sana söylemesin..
Bu genç yaşında en mutlu günlerinde hiç sinirlerini yıpratıp da kendini üzme canım..
Sil at onları hayatından..
Boşver uzak olsunlar daha iyi..Nişanlınla ayrı bir hayatınız olur inşaallah..
Zaten sen böyle iyi niyetli davrandıkça onlar dominantlık yapıyor..
Hiiiiç arama sorma,eğilme de..Sessiz kaldıkça saygıdan değil eziklikten sustuğunu sanırlar..

arkadaşım nereye gidiyorsun allahını seversen otur oturduğun yerde daha evlenmeden böyle yapan evlenince nasıl olur merak ettim doğrusu
enteresan...

canım kararını aldın bayramda gitmeyeceksin ama vay bayramda el öpmeye gelmedi laflarınada kendini hazırla olurmu onlar şimdi neler neler derler sana millete geline bak el öpmeye gelmedi şeklinde ama bunlara gerçekten hazır ol ve istenmediğim yere gelmem ben de artık sizle kesinlikle görüşmeyecem de.....de bunları yaaa susma lütfen hakkını savun lafını söyle çocukların olunca bak nasıl tıpış tıpış geliolar tabi çocuk olunca onları görmemezlikten gel tatlı bir telaş olsun ewinizde onlarda kıskansın sonra sirkelenirler belki bu çocuk bizim torunumuz diye...kazanan sen olursun oh oh oh:):)

bende nısanlıyım canım kendımı senın yerıne koydum bende gıtmezdım mesela soyle olur sadece senın sorunun olur nısanlında onlar tarafında olur ozmn nısanlın ıcın gıdersın ama burda gıtmenın bı manası yok nısanlında senden yana sakın gıtme ya yıne bayramını mahvederler hem dusununuze bıle yarımda bulunmayan ınsanlarla konusma bıle evlenınce ınsallah rahat bırakırlar senı tatlım ya uzuldum vallahı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…