Bayram tatili

I

ikizanası

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ikizanası
arkadaşlar bayramda hava nasıl olur acaba alanyaya tatile gitmek istiyoruz denize girebilirmiyiz acaba antalyaı arkadaşlardan yardım lütfenkaydirigubbakcemile5l

• Konu Sahibi ikizanası
canım alanyada kasıma kadar denize giriyorlar ,zaten alanyaya bu mevsimde gitmek lazım yazın kavurucu bir sıcak ,ben sıcagı cok sevdigim halde dayanamadım.

• Konu Sahibi ikizanası
canım tabi ki girilir.o cehennem sıcaklarından yeni yeni kurtuluyor antalya.
biz de bayramda antalyada olacağız.eşimin ailesi orada yaşıyor:lepi: hem bayram gitmesi hem tatil olacak:jeyyar:

• Konu Sahibi ikizanası
canım antalya bugün çok sıcak bu durumun bayramdada değişecegini düşünmüyorum sizlere şimdiden iyi tatiller
a.s

• Konu Sahibi ikizanası
komşumuz iş gereği dün antalyadan geldi ve o ne sıcak yaa diyordu.
demekki hala o kavrucu sıcaklar devam ediyorki bayramdada eminim soğumazdırsengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi ikizanası
halaa çok sıcak antalya ..öğle vakitleri dışarda durulmuyor bile..denize girebilirsiniz kasıma kadar..

• Konu Sahibi ikizanası
ekimde hava antalya nasıl olur??arkadaşlar biz balayına karar vermedik de kıbrısmı antalyamı diye

• Konu Sahibi ikizanası
arkadaşım tatilden döndü. hafta sonu antalya'da rüzgar, fırtına olmuş, denize girememişler, havuzda kalmışlar. çok şaşırdım. hep aklımızda sanki antalya'da öyle şey olmaz düşüncesi var ya.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…