Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

defneefe17

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
1.026
1.709
38
GUNCELLEME SAYFA NUMARASI 26

sevgili kk uyeleri.adli tatil biter bitmez Esim harc yatirip mahkemeye basvuracak.6yillik evliyim 1,5 yasinda oglum Var.birkac aydir ayri evlerde kaliyoruz.
sebep : siddeligecinsizlik. Siddetli gecimsizligin sebebi ise, sadece esime karsi olan takintim.Kendisine bunu defalarca sordum sorguladim.size yzdiklarini kopyliyorum:

senin bana karsi takintilarin vR
ya senin tek derdin benim
Ben bu yuzden bosaniyorum senden
BEN SENİN YUZUNDEN SENDEN AYRİYİM bu lafimi hatirladin mi Cok defa soyledim.bu yuzden aylardir annemdeyim.
O YUZDEN beni suclama BANA ARTİK Bebegimizin NEDEN YANİNDA DEGİLSİN O DAHA COK KUCUK DEME BABALİK YAPMİYORSUN DEME, BEN SANA BABALİK YAPTİRMADİM DE
senin yuzunden oldu hersey
Ve ben bu durumdan dolayi cok mutsuzum
ben seni kime anlatsam cok zor olmaz Diyor
Senin beyin yapin, benim hayatima kurulu resmen
inat huyun ve Takinti hastaligin,
Bu ikisi birlesiyor sende malesef, mesela sende inat olmasaydi takintini daha kolay yenebilirdin, bu senin sanssizligin
SEN YİLLARDİR İNSANLARA BENİ HEP KOTULEMEYİP, BANA KARSİ TAKİNTİN OLDUGUNU COK BUNALTTİGİNİ SOLESEYDİN BUGUN COK DAHA FAZLA YOL KATETMİSTİN. KENDİNİ HEP HAKLİ CİKARACAK SEBEPLERLE YASAMAYA CALİSİP Bİ NEVİ EGONU TATMİN ETMİS OLDUN, SEN SORUNUNUN GERCEKTEN NE OLDUGUNU BİLDİGİN HALDE İNSANLARA HEP BENİ KOTULEDİN, SEN ASLİNDA BUGUNE KADAR HİCBİSE COZEMEDİN, FARKİNDA BİLE DEGİLSİN
ben seni seviyordum cok,hala seviyorum ,sana yillarimi verdim, o yuzden bizi birakip gittin deme bana, uzuluyorum.

Son düzenleme:
sevgili kk uyeleri.adli tatil biter bitmez Esim harc yatirip mahkemeye basvuracak.6yillik evliyim 1,5 yasinda oglum Var.birkac aydir ayri evlerde kaliyoruz.
sebep : siddeligecinsizlik. Siddetli gecimsizligin sebebi ise, sadece esime karsi olan takintim.Kendisine bunu defalarca sordum sorguladim.size yzdiklarini kopyliyorum:

senin bana karsi takintilarin vR
ya senin tek derdin benim
Ben bu yuzden bosaniyorum senden
BEN SENİN YUZUNDEN SENDEN AYRİYİM bu lafimi hatirladin mi Cok defa soyledim.bu yuzden aylardir annemdeyim.
O YUZDEN beni suclama BANA ARTİK Bebegimizin NEDEN YANİNDA DEGİLSİN O DAHA COK KUCUK DEME BABALİK YAPMİYORSUN DEME, BEN SANA BABALİK YAPTİRMADİM DE
senin yuzunden oldu hersey
Ve ben bu durumdan dolayi cok mutsuzum
ben seni kime anlatsam cok zor olmaz Diyor
Senin beyin yapin, benim hayatima kurulu resmen
inat huyun ve Takinti hastaligin,
Bu ikisi birlesiyor sende malesef, mesela sende inat olmasaydi takintini daha kolay yenebilirdin, bu senin sanssizligin
SEN YİLLARDİR İNSANLARA BENİ HEP KOTULEMEYİP, BANA KARSİ TAKİNTİN OLDUGUNU COK BUNALTTİGİNİ SOLESEYDİN BUGUN COK DAHA FAZLA YOL KATETMİSTİN. KENDİNİ HEP HAKLİ CİKARACAK SEBEPLERLE YASAMAYA CALİSİP Bİ NEVİ EGONU TATMİN ETMİS OLDUN, SEN SORUNUNUN GERCEKTEN NE OLDUGUNU BİLDİGİN HALDE İNSANLARA HEP BENİ KOTULEDİN, SEN ASLİNDA BUGUNE KADAR HİCBİSE COZEMEDİN, FARKİNDA BİLE DEGİLSİN
ben seni seviyordum cok,hala seviyorum ,sana yillarimi verdim, o yuzden bizi birakip gittin deme bana, uzuluyorum.
Boşanmadan önce aile terapisi alsanız keşke.

Sizin ne gibi takıntılarınız var eşinizle ilgili ?

Boşanmadan önce aile terapisi alsanız keşke.

Sizin ne gibi takıntılarınız var eşinizle ilgili ?
Ben bireysel terapi gordum uzun sureler.psikoterapi,bilissel terapi,aile dizimi teknigi.sonuc alamadik.takintim gecmedi,dokulen onca pra.. aile terapisine ise 3-5 seans gittik ama esim hep cumartesileri calisiyordu bir sure sonra saatleri uyduramadik.haftaici yetisemyordu.isyeri bulundugumuz semte cok uzakti.ama
Duzenli aile terapisi gormedik acikcasi.esimin terapi ile ilgili cevabini da sizle mutlaka pylasmak isterim,eminim ki biktim yillardir duzelmio aile terapisine de gittik gitmedik mi dicek.ama amac uc bes seans degil uzun sure gitmek belki de.
Takintilarim soyle mesela annesine gidicek”annene daha dun gitmedin mi,bugun tekrar nedengidiyorsun?”
Mesela arkadaslariyla spontan program gelisiyor. “Pazar gunu beni evde yalniz mi birakacaksin.gitmek zorundamisin.o arkadasini gecen hafta gormustun zaten” orneklee bunun gibi.yni problem ucuncu sahislar problem
Onun bensiz bireysel bir alani olmasi o alana mudahele etmemi istemememesi,benim fazla mudahele etmem.harcadigi paraya cok karismam.ikimiz de caisiyoruz ama odemeler ortak.

Ben bireysel terapi gordum uzun sureler.psikoterapi,bilissel terapi,aile dizimi teknigi.sonuc alamadik.takintim gecmedi,dokulen onca pra.. aile terapisine ise 3-5 seans gittik ama esim hep cumartesileri calisiyordu bir sure sonra saatleri uyduramadik.haftaici yetisemyordu.isyeri bulundugumuz semte cok uzakti.ama
Duzenli aile terapisi gormedik acikcasi.esimin terapi ile ilgili cevabini da sizle mutlaka pylasmak isterim,eminim ki biktim yillardir duzelmio aile terapisine de gittik gitmedik mi dicek.ama amac uc bes seans degil uzun sure gitmek belki de.
Takintilarim soyle mesela annesine gidicek”annene daha dun gitmedin mi,bugun tekrar nedengidiyorsun?”
Mesela arkadaslariyla spontan program gelisiyor. “Pazar gunu beni evde yalniz mi birakacaksin.gitmek zorundamisin.o arkadasini gecen hafta gormustun zaten” orneklee bunun gibi.yni problem ucuncu sahislar problem
Onun bensiz bireysel bir alani olmasi o alana mudahele etmemi istemememesi,benim fazla mudahele etmem.harcadigi paraya cok karismam.ikimiz de caisiyoruz ama odemeler ortak.
Detaylı yazınca daha anlaşılır oldu. Aslında çok çok büyütülecek gibi gelmedi bana. Bende derim eşime "Daha dün gittik annen gile , bugun neden gidiyoruz?" diye. Sadece bu verdiginiz ornekteki gibiyse bana cok absurt gelmedi acikcasi. Siz çok mu abartıyordunuz ya da bunlara ek başka sorunlarınız var miydi ?

Siz de boşanmak istiyor musunuz ?

Bununla yaşamak istemiyor demek ki.Yapılacak birşey yok,

Siz de yol katedememişsiniz kendinizde.Demek ki yıldı ve kestirdi attı.

6 yıl birşeylerin düzelmesini beklemek işin yeterli bir süre.

Adamı yıldırmışsınız.

Bunun neresi okb yahu.

Bişi diyimi ESİNİZ sizi hala seviyor bence ve bir şansı daha hakediyor bu evlilik. . Lütfen kararlı olun lütfen doktora aksatmadan gidin eğer hala sizde seviyorsaniz ve boşanmak istemiyorsanız yardım alın aksatmadan tedavi olun bakın bebeginizde varmis onun sağlıklı buyumesi ve gelismesi niçin herseyi deneyin. .

adam herşeyi açık açık yazmış zaten. daha ne desin? bak taa ergenliğimde okuduğum bir söz vardı, ben olmayı öğrenmeden biz olmaya çalışmayın diye. senin eşinden ayrı keyif aldığın bir hayatının olmaması evliliğinizin sonunu getirmiş sanki.

ben daha sevgiliyim, yani cicim ayları, ben bile her allahın günü görüşünce bi es vermek, kendime zaman ayırmak, arkadaşlarımı aramak istiyorum. siz evlilikte iyice bunaltmışsınız adamı.

Ozur dile sen onu o seni kimseye anlatmasin bundan sonra ,mutlaka psikiyatriye git takinti icin ilac verirler ise yarıyor ayrica takinti yapmana sebep olan hareketleri varsa ona soyle kendini masum sanmasin

Bastan soylemek isterim evet eminim esimin haytinda biri yok,sadakatle surdurdugumuz sevgililik ve evlilik donemimiZ oldu.
Evet teshis psikiyatr tarafindan kondu.Takinti ,obsesif kompulsif bozukluk, agirlikli anksiyete. Soyle anlatayim sizlere,esim is cikisi arkadaslariyla iftar acmaya gidiyor. Iftardan sonra da arkadaslari dort erkek hadi okey oynamaya gidelim diyorlar.saat 2300olmus hala okey masasindalar.Esimi ariorum gelmicekmisin diye daha oynuyoruz bitmedi diyoe.10dakika snra tekrar ariyorum ne zaman cikacaksiniz diye.sinirlenmeue baslior hafiften.mesaj yagdirmaya basliyorum.iyice sinirlendigi onu darladigimi dusundugu icin cevap atmiyor.ariyorum acmiyo(kavga etmek istemior) yanindaki arkadasini ariyorum,alo diyor esimi istiyorum telefona,basliyoru kavgaya bu sefer bana boyle baski yapip,40yilda bir ciktigim
Gec kaldigim bir aksam 40kere aradigin icin hic eve gelmicem goruceksn diye tehdide basliyor.
Beklentisi:zaten hep evdeyim,istem eve evden ise.nadiren arkadaslaeimla ciktigimda 100kere arama,beni darlama,zaten eve cok gec gelen biri degilim.bunu mesele yapma.

Bunun için boşanılmaz,ya daha fazlasını yaşıyorsunuz siz hafifleterek anlattınız, ya bukarsa gerçekten eşiniz blög yapıyor boşanmayacak yada işlerin arka planında sizin rahatsızlıklarınız kılıf yapılıp suçlu siz ilan edilipde vir vaşlasıyla yeni bir hayat kıvılcımları var...şu kadar anlatımınıza 3 ihtimal var gibi

Peki eşiniE bu güvensiLiğinizin altında yatan sebep ne? Mutlaka bir nedeni çıkış noktası var var bunun

Eksik anlatıyorsunuz yada eşiniz sizi hasta olduğunuza inandırmış.
Okb diyecek ne var ortada?
Evet alti yillik evliligimde cok sorunlarimiz oldu ama hep bu konudan sorunlarimiz oldu.her bir yere gitmek istediginde olay cikardim.yani soyle diyim.bir kere bile benim disimda bir program yapmak istediginde “tamam haytim git tabi gor arkadaslarini, y da tamam canim git hallet isini ben de bir pazar kendi basimin caresine bakarim napayim.” Demedim
Her ciktiginda deli gibi olay cikardim kavga ettim agladim.maca giderken daire kapisindan
Cikti apartmabda gitme gitmeni istemiyorum
Diye bagirdim bir ornek

Peki eşiniE bu güvensiLiğinizin altında yatan sebep ne? Mutlaka bir nedeni çıkış noktası var var bunun
Guvensizligim yok bu takinti.nerede oldugumu kiminle olsugumu biliorm.ya en basidi annesine gitsin ya da berbere gitsin.benim icin farketmez:neden gidiosum.cumartesi gitseydin.berbere is cikisi gitme gec olur. Gibi. Yni hayatina mudahele. Kiskanclim guwensizlik huym yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X