Bayanlar bilgilerinize ihtiyacim var

begxuxmmerve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
51
1
53
kızlar adetime 9 gün var test yapıyorum negatif çıkıyo ama kasıklarımda sancı oluyo göğüslerim hassas gibi ve tam yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik eşimle .testin sonuç vermesi erken mi yoksa kendi kendimimi kandırıyorm acaba ?

arkadaşım daha 9 gün var diyorsun yaaa
9 günde idrar testinde nasıl çıksın
beta hcg yaptırmıs olsan neyse
ayrıca saydıgın belırtıler hem adet hem de gebelık belırtısıdır
ve en ıyı gebelık belırtısı adet gecıkmesı,adet gecıktıkten sonra ıse test yapmaktır.
bu kadar acele niye ....
sabırlı ol arkadaşım,zaten adet gecikmesi olmadan çoğu kişide adet belirtilerini yaşamaz...

Hatta bu gibi forumlarda sürekli hamilelikle ilgili yzıları okumak da insanı bu düşüncelerde çok fazla yoğunlaştırıyor, zarar veriyor. Beklenti içindeyken demek istiyorum yani.

kızlar adetime 9 gün var test yapıyorum negatif çıkıyo ama kasıklarımda sancı oluyo göğüslerim hassas gibi ve tam yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik eşimle .testin sonuç vermesi erken mi yoksa kendi kendimimi kandırıyorm acaba ?

cnm mrb bekle biraz bencede reglin gemezse ilk gün bile kan testi yaptirabilirsin
kac günün var daha reglinin gelmesine?? :1hug:

ya bişey dicem belki gülceksin canım ben mümkün diil kan aldıramıyorum inanırmısın iğne görmeye bile dayanamıyorum o yüzden tek çarem idrar testi =) 9 gün var adetime yaptığım testler negatif çıkıyo eğer hamilelik olsa bile daha belli olmaz diymi negatif çıkması normal ?

bir şekilde kendini allıştırmaya çallışsan bakma iğneye filan eğer hamileysen daha çok tahlil yaptırıcaksın. adetine 1-2 gün bile tahlil yaptır warsa çıkabilir ama idrarda tistiyos adettinin 4-5 gün geçmesini bekle

Evet MErve'cim, daha çok erken, adetini 1 hafta geçmiş olması gerekiyor sonuç için.
İğne korkunu anlıyorum, ben de korkarım çünkü, çok fazla iğne olmak zorunda kalınca olabildiğince alıştım, eskiden mesela bir hafta sonra iğne olacağımı bilsem bir hafta gözümün önünden iğneler geçerdi, her an sanki o iğne damarıma giriyormuş gibi hissederdim. Tüp bbek tedavisinde o kadar çok iğne oldum ki...
Aşılamalarda, tüp bebekte hem ikide bir tahlil olunuyor, hem de her gün karnımdan iğnelerimi kendim yaptım, çok ince yalnız kendi yaptıklarım, damardan yapılanlar gibi değilmiş. İlk başta yapamam diye tutturmuştum, şimdi artık geçti. Yalnız hala kolumdan kan alınırken bakamam, başkasına da yapılsa bakamam.

canım daha çokk erkennn....varsa bile çıkmaz sanrımm...bekle....aslında en iyisi adetinin geçmesini beklemek....bu kadar belirtilere de takma.kendini yıpratma canımm..bebek varsa seninledirr zatenn.allah hayırlısını versinn....allah gönlüne göre versin inşallah....

aaaaaaaaaaaa kızlarrr sormayı unuttummm ben dün doktora gttim attan ultrasonla muayene oldum sordum gebelik görünüyomu başlamışmı diye yok ama belli olmaz falan dedi adetime 9 gün var bu zamanda alttan da olsa gebelik teşhis edilemez mi kiii kızlaar

begümmervecim aynı durumdayız seninle.o kadar iyi anlıyorum ki halini.reglime 7 gün kaldı.kasıklarımda tatlı bir ağrı oluyor ara sıra iki gündür.bu ağrı bazen tam rahmin üstüne gelen yerde bazen de belimde batma gibi.genel bir bel ağrısı var ve bazen bel ağrım bacağima vuruyor.aslında bumlar gebelik belirtilerinden bazıları ama işte çok istediğimiz için psikolojiktir deyip kendimi yatıştırmaya çalışıyorum.regl olmam nasıl büyük bir hayal kırıklığı olacak...

semira çok haklısın hayatım ya bende bakıyorum bakıyorum negatif çıkıyo bilmem ne yok diilmişim dedim ya içimde de hamileymişim gibi bi his de yok allahım bi sihirli küre gönderrr

minervaduygu canım benimm cidden öyleyiz diyorum ya bi sihirli küre yok mu yaa 9 gün var adetime şekerim 19 ya da 20sinde olmam lazım hesaplamama göre de tam yumurtlama günlerimde eşimle çalışma yaptık ya adet olursam bunalıma gircemmm

X