Bayanlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu devirde hala böyle şeylere inanan yoktur diyordum ama varmış
Kapıyı kitliyor oldumu
Kapıyı kilitleyince çarpılmış mı oluyor. Muhtemelen tuvalette bişey yeme carpilirsin falan diye başının etini yediniz çocuğun o da ergen haliyle sizinle böyle oynuyor. Konunuz kapatılacak bu arada yasak böyle konular.

Sen cahil olma ben okumuş görmüsüm sen nesin bir meslegin dahi yoktur

Çocuklar tuvaleti yalnız kalabildiği bir kaçış yeri olarak görüyor. O yüzden orada rahat edip vakit geçiriyor. Koca koca adamlar bile yemek yemek hariç orada her şeyi yapıyor. Dizi izlemeler, kitap okumalar vs. Bunların sebebi bu. Bir de anal dönemden çıkamamıştır çocuk, yardım almak lazım. Hocaya götürüp çocuğunuzu daha da delirtmeyin, her hareketin tıpta ve eğitimde bir çözümü var.

Okumuş görmüş kadın çocuğunu hocaya teslim edecek. Okumuyor musunuz erkek yurtlarında çocuklara neler yapıyor o hocalar? Bir yeriniz kırılsa hocaya mı gidersiniz hastane aciline mi? Neyse ki küçük sayılmaz, 13 yaşındaymış. Siz korumasanız da çocuk kendini koruyabilir sapıklardan. En azından cep telefonu kullanıyorlar, yardım ister veya kayıt yapar. Benim işim gücümü konumumu konuşmaya zekanız yetmez sizin.

Hayır iyi şeyler de söylüyoruz konu sahibi herkese atarlı giderli cevaplar veriyor istediğiniz cevaplar verilmeyince çirkinleşmeyin lütfen

Tuvalette birşeylet yemesi normal değil ama bazen bizde şarkı söyleyip kendi kendimize konuşabiliuoruz. Psikiyatrinin teşhisi ney? Çok istiyorsanız bir cami hocasına gidin sorun. Belki size inat yapabiliyor olabilir, bazı yabancı filmlerde tuvalette birşeyler yiyip içiyorlsr onlara özenmiş olabilir.

32 yaşındayken 13 yaşında çocuğunuz olması için 18inizde hamile kalmanız lazım. Eğer öylese nasıl yüksek lisans yapıp mimar oldunuz? Artık juri maketlerini yaparken çocuğunuzla aktivite diye kesmişsinizdir kartonları, straforları... Azıcık özen canım benim, daha yaratıcı ol böyle çok belli oluyor.

Mimar oldugu ve yüksek lisans yaptigi bilgisine nereden ulastiniz, ben goremedim?

Istanbul Unide hangi hocaya goturuyorsunuz? Oglunuza koydugu teshis nedir? Terapi aliyor mu? Ilac tedavisi aliyor mu? Ilaclarini duzenli kullandiriyor musunuz?

Carpildigina nereden kanaat getirdiniz?

Peki neden BANU_09 biri bizi götekliyor mu yoksa dikkat edin de o cinler sizi şaapmasın yani çarpmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…