batıklarınızı sıkmayın geçiyor:)

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
kızlar kendime hakim olamam diyorsanız tırnaklarınızı dipten kesin sıkacak ve mikrop kaptıracak tırnaınız olmasın ne zaman aklınıza gelse hemen başka bi işe yönelin ve bacaklarınızı bol bol kremleyin yara izleri kapanınca kese yapın..benim batık sorunum geçti çok şükür artık pürüzsüz bacaklara sahibimdelikafadulden

benimde en öenmli sorunum bu gerçekten doğrusöylüüyor.tam düzelmedi ama bende bebek yağı kullanıyorum.brde sıkmamak lazım.ayrıca arap kızıda y geliyor ama çabuk btiyor:)

evet kayboldu :) geçiyor zaten fazla ellemeyince bol bol krem-kese

off bendede aynı sorun var. bi güzel oturup sıkıyorum .. bktım ya etek giyemiyorum pürüssüz bacaklı hatunlara iç çeker oldum ya bende denicem kurtlmakistiorum artıkkkk

bu arada bacaklarını topuk tasıyla keseleyenler varmış
çok iyi geliyormuş batıklara
tabi zımpara gibi bastırmadan nazikce yapmak lazım...

evet topuk taşı gerçekten cok etkili canım
bi ara batık bendede olmuştu sabun görüntüsü olanlar varya
onlar fazla bastırmadan yapın etkisin görceksiniz

canım nasıl kese kullanıyorsunuz? böyle lif şeklinde keseler var ya onlardan mı yoksa hamamlarda kullanılan klasik keseler var onlardan mı

bu arada bacaklarını topuk tasıyla keseleyenler varmış
çok iyi geliyormuş batıklara
tabi zımpara gibi bastırmadan nazikce yapmak lazım...

gurbaacım geçenlerde kuzim bize geldi şöle bi elini sürdü bacağıma pürüzsüz dedi şaşırdı nasıl oldu die ben de ponza taşıyla dedim Eskiden aklıma geldiğinde yapıodum Yazın başından beri her duşta yapıorm ben bastırıyorum iice bişe olmuo ama yine de herkes kendi cildini daha ii tanır çok hassassa bastırmazsınız olur biter:teytey:

Son düzenleme:
seda_341 sana biş sorcam cnm

benimde inanılmaz derecede batık problemim var mafoldumben makinadan oldu :eek:klava:
iğneli epiasyona başlıcam yakında..bu arada yaralarımın iyice geçmesini bekliyorum..bepanthen ve hametan krem kullanıyorum..sen hangi kremleri kullandın?

ya izler geçio mu kızlar yaaa doktora gideim diorum ama bilmiyorum bide konuyu açan arkadaşımız neyle kremlemiş bacaklarını bi söyleyebilirmi acaba ?

benimde inanılmaz derecede batık problemim var mafoldumben makinadan oldu :eek:klava:
iğneli epiasyona başlıcam yakında..bu arada yaralarımın iyice geçmesini bekliyorum..bepanthen ve hametan krem kullanıyorum..sen hangi kremleri kullandın?

normal nemlendirici tatlım:)

yah ben batık çıkık bi insanım her yerim çirkin benim. bebe yağı kullansam bi de keselensem bitecek mi yani bunlar inşallah -tatlicadiarzu-

ilk iğneli epilasyonu denemiştim.hem zaman alıyor hem acıtıyor hem de kılların azalması süreci uzuuun. lazer epilasyonla batık sorunu da kıllarla birlikte gidiyor canım

X