Batık izlerim ve çok kalın tüylerim için ne yapmalıyım?

EvrMm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
3
0
Arkadaşlar ben sayfaya yeni üye oldum sırf bu bacak sorunu için. Şu anda 17 yaşındayım doğru düzgün etek , şort giydiğimi hatırlamıyorum . Bikini felan da giymeye utanıyorum bacaklarım yüzünden. Ben bu kılları almak için her yolu denedim jilet , makine , ağda ama her seferinde kıllarım derimin içine giriyor. Yani kısaca hem batık izlerim var hemde kıllarım çok kalın lütfen yardım edin herşeyi denemeye razıyım artık bu durumdan çok sıkıldım bu yaşta devamlı kot giymek kötü...

Aşırı sert keseler var. Onlarla her gün 10 dakika bacağını kesele. tüyleri almadan önce de yap. Batık sorunu benim için gözenek sorunudur. Çok fazla keselersen düzeleceğini düşünüyorum. Sir ağda dışında bir şey yapma bence bu sorunun bitene kadar.

kızlar batık için kesin çözümü söylüyorum!!!

çözümü bulalı çok oldu ama yazamamıştım.. ben çok çaresizdim benm gibi çaresiz olan arkadaşlara yardımı olsun diye yazıyorum.bacaklarım leş gibiydi yara bere içinde, batıklar yüzünden.. herşeyi denedim olmadı sonra aşama aşama iyileşti.
hatta arkadaşlar gözümüzün önünde evrim geçirdi bacakların dediler :))

1-öncelikle o batıklar tüylerin yüzeye çıkmamasından oldugu için bir kereliğine bile olsa lazer yaptırıp derinizi bir süreliğine bile olsa rahat bırakmasını sağlıyoruz. sadece bacak altı yaptırın ağdalı yapıyorsanz bir süre jilet yapın öyle gidin..
2- öyle bildiimiz peelinle falan bacakların ölü derisi gitmiyor.. zaten ölü deri yüzünden yüzeye çıkamıyor o tüyler... ponza taşı alacaksınız.. hatta spa aleti var ucu dönen.. ponza taşı aparatı da var.. çok pahalı değil. suyun altında o aparatı takıp ponza taşını bacaklarınız üzerinden geçiriyorsunuz. burda önemli noktayı söylüyorum. TEK BAŞINA PONZA YAPMAYIN, ÇOK FAZLA BASTIRMAYIN!! yara olur, sonra bana kızmayın... tek başına ponza yapmayından kastım önce bacağınıza pütürlü içinde parçaçıklar olan bir peeling jeli sürün, köpüren vs.. o direk bacağınıza ponzanın sürtmesine bir miktar engel oluyor...
3- ezcaneden aknefug alın.. banyodan çıkınca onu sürün aknefug 10 olandan... sonra bi 5 10 dk sonra nemlendirici sürün..
4- bu işlemi herrrr banyodan sonra yapın..
5- lazerli bacaklarınızdan yeniden tüyler çıkana kadar deriniz kendine gelmiş olacak bir miktar ama bu ponza olayını (PEELİNG JELİ İLE!!!) alışkanlık haline getirirseniz bacaklarınız pürüzsüz olur.

kolay gele!!

bende 18 yasındaym cnm bnmde kac yıldır gecmedı ponza kullandım, kese yaptım defalarca doktora gttm sonuc alamadım ( kimseyi yalanlamak istedigimden dgl belki bende bir ise yaramadı bilemiyorum ),artık pes ettım tekırdagda, denız olan bır yerde yıllarca denıze gıremedım bu yuzden (etek,sort hatta kaprı bıle..)bu yıl utancı bırakıp gırdım ve yattım gunesın altına oooh yandım bı gzl tmamen kapanmasa da lekeler hafif gorunuyor artık ve sunu anladım ben jılet yaptıgım zmn yasım kucuk oldugu ıcın bacaklarımı ters almıstım ve kesmıstım bırcok yerınden banyodan cıkınca bacaklarımdan kan suzuluyordu muhetemelen bu yuzden oldu sonrasında da bır agda bır jılet bır epilator derken kac yıl gectı bırınde karar kılamadım ama artık agdaya dondum ve bır dha yapmayacagım kıllar alısınca da gecıcegını dusunuyorum. ımkanın varsa lazer yaptır ben yaptıramadm malesef. gecmıs olsun senı cok ıı anlayabılıyorum hatta buraya bende bu sorun yuzunden üye olmustum neyse cok uzattım aramıza hos geldın..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…