Bata 5 gun kala erken gebelik testi pozitif

Atreus1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
41
6
31
Merhaba, adetime daha 5 gun varken cift cizgiyi belirgin bir sekilde gordum. (Sormayin simdiki aklim olsa asla yapmazdim bu kadar erkenden) Daha oncesinde kimyasal gebeligim oldugu icin tabiiki istemsiz acaba yine mi oyle diye dusunmeden alamiyorum kendimi.
Bugun itibari ile adetime 3 gun kaldi, daha vakit var diye doktora gitmedim ama bi yandan da icim icimi yiyor. Acikcasi aklimi en cok kurcalayan daha bu kadar vakit varken bu sekilde belirgin ve net gormek bilemedim.. Kimyasal gebelik yasadigim zaman adete 2gun kala asagidaki ilk testeki belirginlikteydi evet ayni olmak zorunda degil bunun farkindayim ama insan neden boyle diye dusunmeden de yapamiyor iste.. Bu surede hergun test yaptim koyulugu gormek amacli burayada yukluyorum bakarsaniz sevinirim. :)
Bu arada benim gibi bu kadar erken ve bu belirginlikte ogrenen arkadaslar en cok sizin yorumlarinizi bekliyorum :)

Not: adet dongum her zaman duzenlidir yani 28 gunde bir olurum. Sadece 6ay once kimyasal gebelik gecirdim sonrasinda 27 gunde bir ya da 28 gunde bir olmaya basladim.

Tesekkur ederim simdiden :)

Eklentiler

• 66577401-E82D-4781-B754-1CCFC2791E1B.jpeg
    66577401-E82D-4781-B754-1CCFC2791E1B.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 29
Aslında koyulaşmış, umarım kimyasal değildir. 🌸 Benimde kimyasal olduğunda koyulaştı iki günde silikleşti. Biraz sabredip adet gününde beta baktır artışa bak 2 günde bir ancak böyle anlayabiliriz. Ya da dayanamazsan yarın ver 2 gün sonra yine ver

Kimyasali gecirdigimde tamamen deneyimsiz oldugumdan hic takibini bile yapmamistim🙈 adet gecmesini 2gun bekleyip kan verdigimde 21 ile ogrenmistim.
Aslinda adet gunune kadar beklemeye calisiyordum ama sanirim bekleyemeyecegim..
Cok tesekkur ederim🥰

X