"BAT"ım "BAT"masın

Batsin benimde BAT iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dün itibariyle adet oldum

Hic denememistim. aksam yemegiin bir bolumu belli oldu. cok tesekkurlet :)))

Merhaba kızlar bende 21 kasımdı bat;ım ama olmadım gebelik testi yaptım 2. çizgi hafif çıktı hamileyim sandım ama 23 kasımda oldum peki neden çıktı 2. çizgi

Merhaba kızlar bende 21 kasımdı bat;ım ama olmadım gebelik testi yaptım 2. çizgi hafif çıktı hamileyim sandım ama 23 kasımda oldum peki neden çıktı 2. çizgi

testte sorun vardır cnm kötü olmuş yaa bir daha ki aya sen de İNŞALLAH hamiş olursun

ya ne adet olmaya yakın ne de uzak bir belirtim yok sadece çok nadiren sol kasığım ağrıyo. çok gaz vardı geçen hafta ama şimdi rahatım Allah ım yine aynı şeyleri yaşamıyım noolur...
korkuyorum resmen şuan düşününce test yapmaya

Bu kacinci denemen??? Kotu dusunup kotuyu cagirma demisler. insallah hayirlisiyla iyi haber vericeksin

Bu kacinci denemen??? Kotu dusunup kotuyu cagirma demisler. insallah hayirlisiyla iyi haber vericeksin

bir düşük yaşadım 3 ay kadar önce. sabahtan beri ben diyorum iyi düşün iyi olsun idye herkese bak kitlendimmi şimdi ben
yok yok olursa da olmazsa da kısmet Allah bilir saçmalamıyım ben daha fazla

bir düşük yaşadım 3 ay kadar önce. sabahtan beri ben diyorum iyi düşün iyi olsun idye herkese bak kitlendimmi şimdi ben
yok yok olursa da olmazsa da kısmet Allah bilir saçmalamıyım ben daha fazla

Kismet degilmis canim demekki. kendimize yasattigimiz streslerden dolayida olmuyormus gebelik. netten biraz arastirdimda su beynin yapamayacagi sey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…