Basketbol Maçı

Zeynep397

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
215
145
Merhaba arkadaşlar;

Yarın basketbol maçına gideceğim de,
Ne giyilir hiç bilmiyorum
Acil önerilerinize açığım :)

Derdini seveyim butonu. Abiye elbise giyecek halin yok ya pantolon tshirt ne giyiceksin maça başka?

ahahhahhaha
eğlendik mi
arkadaşlar cevap vermek istemiyor olabilirsiniz okeyy
ama mobbinginizi uzakta yapın
şen ve esen kalın
Cevap vermek istemesek vermezdik zaten. Verdiysek istemişizdir.

Ben eğlendim valla.

Mobbing yeni sık kullanmamız gereken kelime mi forumda? Narsist out mobbing in 😂 mobbing yapmadık, dalga geçtik.

Eğlenmedim daha çok üzüldüm. İnsan maça giderken ne giyeceğini bilemez mi diye.
üzüldüğünüz insanlarla dalga geçiyorsunuz demek, vah size
Cevap vermek istemesek vermezdik zaten. Verdiysek istemişizdir.

Ben eğlendim valla.

Mobbing yeni sık kullanmamız gereken kelime mi forumda? Narsist out mobbing in 😂 mobbing yapmadık, dalga geçtik.
Mobbing yıllardır kullanılır da size yeni geldi sanırım.
Bilgi mühim

üzüldüğünüz insanlarla dalga geçiyorsunuz demek, vah size

Mobbing yıllardır kullanılır da size yeni geldi sanırım.
Bilgi mühim
Ay hem bilgisiz hem ukalasın bebeğim ya. Valla en çekilmez model. Duyduğu kelimeyi anlamını bilmeden alakasız yerlerde kullanır, daha nerede ne giyeceğini bilemez kalkıp bilgi mühim der.

Haydi şimdi hep birlikte mobbing neymiş öğreniyoruz ve alakasız yerlerde kullanmamaya and içiyoruz;

Mobbing, çalışan bireyi pasifleştirmek, yıpratmak ve yıldırmak gibi amaçlar için huzursuz etme, aşağılama, dışlama, önemsememe gibi bilerek ve belirli bir şekilde yapılan baskıcı yönetim ve psikolojik şiddet olarak tanımlanabilir.

Ay hem bilgisiz hem ukalasın bebeğim ya. Valla en çekilmez model. Duyduğu kelimeyi anlamını bilmeden alakasız yerlerde kullanır, daha nerede ne giyeceğini bilemez kalkıp bilgi mühim der.

Haydi şimdi hep birlikte mobbing neymiş öğreniyoruz ve alakasız yerlerde kullanmamaya and içiyoruz;

Mobbing, çalışan bireyi pasifleştirmek, yıpratmak ve yıldırmak gibi amaçlar için huzursuz etme, aşağılama, dışlama, önemsememe gibi bilerek ve belirli bir şekilde yapılan baskıcı yönetim ve psikolojik şiddet olarak tanımlanabilir.
sadece çalışana kullanılmaz.
bahsettiğiniz tanım da bir kullanım şeklidir.
SADECE BİRİ.

çekiliyorum demekki
konuma çekilip durdunuz ya hani

sadece çalışana kullanılmaz.
bahsettiğiniz tanım da bir kullanım şeklidir.
SADECE BİRİ.

çekiliyorum demekki
konuma çekilip durdunuz ya hani
Hayır mobbing çalışana uygulanan psikolojik şiddettir. O kadar alakasız yerlerde kullanılmaya başlandı ki baskı ve psikolojik şiddetin adı mobbing oldu sanıyorsunuz. Hadi diyelim ki öyle, biz yine bu tanımla bile mobbing yapmadık, dalga geçtik.

Çekilmek? Kendinizi yazarak ifade etme konusunda ciddi sorunlarınız var.

Hayır mobbing çalışana uygulanan psikolojik şiddettir. O kadar alakasız yerlerde kullanılmaya başlandı ki baskı ve psikolojik şiddetin adı mobbing oldu sanıyorsunuz. Hadi diyelim ki öyle, biz yine bu tanımla bile mobbing yapmadık, dalga geçtik.

Çekilmek? Kendinizi yazarak ifade etme konusunda ciddi sorunlarınız var.
siz de dalga geçildiğinizi anlamıyorsunuz sanırım.

hanımefendi benim sorum açık
cevabım da bu değil.
sıktınız.

X