BAŞINA GELEN VAR Mİ ACABA?

gulbin72

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
300
44
40
Arkadaşlar merhabalar. Ben yaklaşık 4 aydır arabaya bindiğim zaman nasıl anlatayım sırtımın orta kısmından başlayarak bele kadar hiç koltuğa yaslayamiyorum. Çok şiddetli ağrı olmasa da biraz ağrı oluyor. Doktora gittim. Bel fıtığı olabilir dedi ama fıtık olsa sürekli ağrı olur.Bu sadece arabaya bindigimde oluyor ve sırtımı ve belimi araba koltuğuna yaslayamiyorum. Sebebi ne olabilir ?Bu arada helikobakteri tedavisi gördükten sonra başladı. Sebebi ne olabilir? Bu gibi durumlarla karşılaşan oldu mu acaba?

belinizin o kısmını sürekli bir yere mi acıtacak şekilde oturuyorsunuz acaba? Zayıfsanız, sert arkalıklı sandalyede kemikler sürekli aynı yerden darbe alıyor ve acıyor olabilir. yada bunun gibi o kısma zarar veren bir hareket yada spor? Bi ağrı olsa sürekli olur. Travma gibi sanki, bi yere değince olan ağrı. Doktor sonuçsuz mu bıraktı yani ağrıyı?

Aynı yere gelmiyor. Sürekli sağa sola dönerek yani oturuş pozisyonumu bile değiştiriyorum ama olmuyor. Dahiliye doktoruna gitmiştim. Bakterinin geçip geçmediğini anlamak için geita testi vermiştim. Neyse bu sırtın orta kısmından kalçaya kadar olan kısmı arabada veya evde yaslayamadığimi söyledim. Bani bel fıtığı olabilir diye ortopediye gönderdi. Tabi bel fıtığı olmadığını bildiğim için gitmedim. Gaz desem karnım o kadar şişik değil. Mide ya da bağırsaklar yapar mı acaba? Kabızlık var. Su bile içsem karnımdan sesler geliyor. Bu oturma esnasında olan ağrı için hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…