Başim çokkk Ağriyo Yardim Edinnn

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
:nazar::nazar::nazar: 10+3 HAFTALIK HAMİLEYİM DÜN SAAT 5 TEN BERİ BAŞIM COK AĞRIYO İNANIRMISINIZ SABAH AYNI AĞRIYLA UYANDIM ÇILDIRICAM ÇOK KÖTÜYÜM GÖZLERİMİ AÇAMIYORUM NAPICAM BEN NOLUR BİRİ BİŞEY YAZSIN .

cnm bi duş alsan ılık su ile gevşersin birde biri varsa yanında kolanyada zararlı değilse basını avdur...
ben hamiş değilim ama adettimden önce şiddettli ağrım olur migren gibi bendede alerji olduğu için sadece parol içerim ama fayda etmez mide bulantım olur duş alırım eşimde ovar basımı iyi gelir

canım ben de sanırım üç aylık felan hamileyken sol kulağımın oraya bir ağrı girmişti akşamüstü felandı.ağrıyan kulağım mı yoksa dişim mi anlayamamıştım.kafamın solu tamamen ağrıyordu.ne ilaç alabiyorsun ne de başka bişey tabi.resmen inleyip ağlıyordum.sabaha kadar oturdum ağladım.sonra dr um a sormuştum.o dönemlerde bu tip ağrılar olabilirmiş.belki de rüzgarda kalmışımdır.saçlarını ıslak bırakmamaya çalış...benim saçlarım zor kuruduğundan bi daha öyle bir ağrıyla karşılaşmamak için saçımı kısacık kestirmiştim.çok rahat ettim valla....a.s

canım migren hastası olduğum için seni iyi anlıyorum. benim de iki aylık bir oğlum var hem hamile iken hemde şimdi süt verirken ağrı kesici alamıyorum. şimdi bir formül sana çok işine yarayacak:
altı parça pamuk (büyüklükleri makyaj temizleme pamuğu kadar olacak), karabiber, kolanya ve tülbent lazım.
üç parça pamuğun üzerine birer kaşık karabiber koyup diğer üç pamuğu bunların üzerine kapatacak ve pamukları kolanya ile ıslatacaksın. hazırladığın üç pamuğun ikisini şakaklarına birini de alnına denk gelecek şekilde tülbentle başına sarıp bir saat uyuyacaksın bak ağrı falan kalıyor mu:) ancak bir saatten fazla başından tutma derinde iz yapmasın. iz dediğimde hafif bir kızarıklık. korkacak birşey değil. ben hamile iken ağrılarımla bu şekilde baş ettim. inşallah senin de işine yarar. geçmiş olsun...

canım hamişlıkte oluyor daha dur nasıl agrıycak bır tane parol al eczaneden hamişler için agrı kesıcı ıç gecer

canım endol diye bir fitil verdi dr bana , ağrın olduğunda makattan al dedi ancak daha maşallah ihtiyacım olmadı , olursa kullanacağım çünkü zararlı olsa dr vermezdi

çok geçmiş olsun
benımde hamıleyken olmuştu 2 gün sürdü sonra geçtı sanırım hamılelıgın bı etkısı çok dayanılmaz bır agrıdı başımı aşagı egemıyodum hareket ettıremıyodum ama 1 kere oldu bende

geçmiş olsun canım tarif ettiğn ağrının aynısı hatta beteri ben de de vardı öyleki geceleri ağrıyla uyanıyodum sabah gene ağrı ama hiç ilaç kullanmadım doktora sor hamilelikte kullanılan ağrı kesiciler varmış ama ben hiç almadım napim çektim ağrısını şimdilik bişey yok geçti gibi maşallah

canım geçmiş olun ben çok stresli oldugumda çok başım agrır ve burnum kanar hemde ne kanama tahlil için bir damla gelmez saatlerce oyalar beni.sana tavsiyem patatesi soy yıka halka şeklinde dilimle üzerlerine birazcık türk kahvesi serp sonra uzanıp patatesleri alnına diz sonra tülbentle sıkıca bagla dinlen faydasını görüceksin.

X