basılmak die bişiy varmıdır??

ilk defa böyle bir şey duyuyorum
nasıl düşünürsen öyle olur bazı şeyler gerçektende psikolojiktir, düşünce gücünüzle meydana gelir
iyi düşünün iyi olsun...

kızlar ben size bişiy sorucam. bugün eşimin iş arkdaşlarıyla yaylaya gttik. eşimin arkdaşının eşi şöle bişiy sööledi. eğer ben evlendikten 40gün içersinde yeni evli biri bana gelirse veyaa yenid doğum yapmış yada evime et flan girmişse ben basılırmışım vede 5 sene çocum olmasmış. ve şöle devam etti kendisi öle olmuş 6yıl çocu olmamış basıldından dolayı yani kendi yeni evliymiş ve kendisinden sora evlenen biri ona gelmiş ve onu basmışş hiç bir problemi olmadı halde çocuğu 6yıl olmamış ve şuan 2çocuuğu var. bende hiç korunmadım halde 6aydır bişiy olmadı dedim basılmış oalbilirsin dedi içime bi korku düştü açıkçası aacaba batıl inançmı yoksa gerçekten böle bişiy varmı? basılmamak içinde üzerinde deniz suyu taşıyacakmışsın. bunun doğruluk payı nekdar arkdaşlar aranızda varmı bilgisi olan???

insan psikolojisi neden bulamayınca kendisi kafasından neden yaratıyor ve bu yüzyılar boyu kişden kişiye aktarıla aktarıla yayılıyor, siz buraya yazdınız ya inanamasa bile birçok kişinin aklında kalacak.

Neyse ben şuna hayret ettim evlenince ilk 5 yıl içinde çocuğu olanlar acaba 40 gün boyunca et yememişler mi? Ben sanmıyorum, siz?

X