basılmak die bişiy varmıdır??

nnilxuxfern

pocahontas
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
12.289
2
39
kızlar ben size bişiy sorucam. bugün eşimin iş arkdaşlarıyla yaylaya gttik. eşimin arkdaşının eşi şöle bişiy sööledi. eğer ben evlendikten 40gün içersinde yeni evli biri bana gelirse veyaa yenid doğum yapmış yada evime et flan girmişse ben basılırmışım vede 5 sene çocum olmasmış. ve şöle devam etti kendisi öle olmuş 6yıl çocu olmamış basıldından dolayı yani kendi yeni evliymiş ve kendisinden sora evlenen biri ona gelmiş ve onu basmışş hiç bir problemi olmadı halde çocuğu 6yıl olmamış ve şuan 2çocuuğu var. bende hiç korunmadım halde 6aydır bişiy olmadı dedim basılmış oalbilirsin dedi içime bi korku düştü açıkçası aacaba batıl inançmı yoksa gerçekten böle bişiy varmı? basılmamak içinde üzerinde deniz suyu taşıyacakmışsın. bunun doğruluk payı nekdar arkdaşlar aranızda varmı bilgisi olan???

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
bu tür hurafelere inanmayın,böyle birşey söz konusu bile olamaz,eğer basılmak diye birşey olsaydı ben anne olmazdım,ben evlendikten 15 gün sonra en yakın arkadaşım aynı sokağa gelin geldi ve nerdeyse hergün gece gündüz bir aradaydık,evliliğimin 3.ayında hamile kaldım,arkadaşımda kızımı doğum yaptığımda hastaneye ziyarete gelmişti ve hamile olduğu müjdesini verdi.

Siz daha yeni evliymişsiniz,vücudunuz hamileliğe hazır olunca sizde bebek sahibi olursunuz.

Sevgilerimle...

Çok saçma seyler bunlar yaaa..
akıl mantık kabul edemz yani böyle bir şeyi.
arkadasım sen de hiç kafana takma bunu.
vakti zamanı geldiğinde Allah sana da nasip edecektir.

ya arkadasim neden insanlarin kafani boyle sacma seylerle doldurmasina izin veriyorsun. hurafe bunlar... lutfen inanma boyle seylere. tovbe tovbeeee...

boş laftan başka birşey değil, tövbe tövbeee insanı günaha sokacaklar akşam akşam,canım sen kafanı bunlarla boşuna meşgul etme. Allahtan hayırlısını dile.

canım bunların hepsi hurafeden başka birşey degil herkesin vakti zamanı gelince zaten bebegi olur kafanı böyle şeylerle kurcalama rahat ol sen

kızlar ben size bişiy sorucam. bugün eşimin iş arkdaşlarıyla yaylaya gttik. eşimin arkdaşının eşi şöle bişiy sööledi. eğer ben evlendikten 40gün içersinde yeni evli biri bana gelirse veyaa yenid doğum yapmış yada evime et flan girmişse ben basılırmışım vede 5 sene çocum olmasmış. ve şöle devam etti kendisi öle olmuş 6yıl çocu olmamış basıldından dolayı yani kendi yeni evliymiş ve kendisinden sora evlenen biri ona gelmiş ve onu basmışş hiç bir problemi olmadı halde çocuğu 6yıl olmamış ve şuan 2çocuuğu var. bende hiç korunmadım halde 6aydır bişiy olmadı dedim basılmış oalbilirsin dedi içime bi korku düştü açıkçası aacaba batıl inançmı yoksa gerçekten böle bişiy varmı? basılmamak içinde üzerinde deniz suyu taşıyacakmışsın. bunun doğruluk payı nekdar arkdaşlar aranızda varmı bilgisi olan???

saçma bence çünki benim ailemde abim şubat 2004 kızkardeşim ağustos 2004 ben ekim 2004 te evlendik 3 ümüz aynı yıl yani ve ben evlendiğim gece bile abimle eşi kızkardeşimle eşi bendeydiler 2 hafta sonra da bana geldiler yemeğe olsaydı bana olurdu bazı sorunlar yaşadım ama batıl şeyler bunlar inanma canım

sacma canim hic inanma cunku benim ablam evlenirken ayni hafta arkadasimda evlendi yani ikisi birbirini basmis gibi bisey oldu,ablam iki ay sonra hamile kaldi arkadasta 5 ay sonra,hic boyle seylere inanipta morelini bozma

valla ben hiç basılmadım sanırım 3 haftalık evimi su basmasını saymazsanız :roflol: :roflol:

canım bu tür hurafelere inanma kalbini rahat tut rabbim nasip etmemiş o ne zamna uygun görürse ne zaman nasip ederse o zaman olur:teselli:kardeşim kaynım ve ben birer ay arayla evlendik en son ben evlendim kardeşim ve kaynım bana geldiler onların çocuğu var benim yok oyyy o zaman ben üstüste baskına uğradım desene:roflol::roflol:eyvah yandık 5er yıldan 10 yıl çocuğum olmuyacak he desenize daha 2,5 yıllık evliyim oyyy 8,5 yıl dahamı var jeyyareee hiç uğraşmayalım o zaman nasıl olsa 8 yıl olmıcak bekliyelim:roflol: şaka bir yana bu tür hurafelere inanmak insanı günahada sokar rabbim isterse olmuyacak yoktura.s.

Neye inanirsan o olur sen böyle bişiye kendini inandirirsan tabi öyle olur takma böyle şeyleri yaaaaa benm de 6 ay denemdim olmadi şimdi iseALLAHA ŞÜKÜR hamileyim allah ne zaman nasip kismet etsiyse o zaman olur canim.

Herşey rabbimin takdirindedir bence inanmayın böyle şeylere ne yazık ki toplumumuzda çok fazla batıl inanç var..

Canım böyle şeylere inanma. Seni daha çok strese sokmaktan başka birşeye yaramaz bunlar. İnşallah en kıza amanda anne olursun canım .a.s.

ne kadar sacma seyler bunlar
ınsanların kafasına neler sokuyolar
bu zamanda yazık valla

X