Bölgesel İncelme Basen bölgem çok kalın:(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar ben duvara vurma yöntemini deniyorum iki haftadır yapıyorum ve bayğı faydasını gördüm bayağı da bir incelme oldu günde yaklaşık bin defa falan vuruyorum sanırım 300 sol basen 30 sag basen 40 de orta kalça ksımını vuruyorum valla bence deneyin çevremdeki çogu insan böyle verdi baseni faydası cok yni : )

Arkadaşlar burdan okuyarak bende basenlerimi, kalçamı duvara vurmaya başladım inanın etkili bir yöntem..söyleyen arkadaslarım vardı aslında...yalnız bacak ve kalça egzarsizleride yapmaya çalısıyorum..tek basına duvarla çözülecek bir sey değil :) en az 150şer tane vurdum ve bir cok kisi farketti basenlerimin inceldiğini...işin özü tavsiye ediyorum

Kızlar gerçekten çok sağolun.
Daha duvar yöntemine başlamadım ama mecburan dersaneye filan bol bol yürüyorum bir işe yarıyor yani kaydirigubbakcemile3
Şimdi hastayım ama iyileşince duvara vurmaya da başlayacağım.
Hepiniz çok sağolun Şeniz opuyorumnanaktan

kızlar benim bi arkadaşım da kalçasını duvar vurarak inceltmişti çok faydasını gördü gerçekten ama bıraktığı anda kalçası öncekinden çok daha geniş oldu.. ammmannn DİKKAT!! derim ben..kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

benimde bel kısmım ince basen ve kalça kısımlarım büyük..dize kadar olan üst bacak ve dizimin yanı etli...alt bacaklarım ince... napıcaz bu üst bacaklara basen ve kalçaya ya

aynen ya bacağın iç tarafı beni de deli edio bence en iisi yürüyş ya ama duvara vurmayı da denicem :)

dışları için duvara vurmayı hemen denicem bende içleri için bisikler iyi diyolar ama o da kalçayı büyütüyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…