Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

bu gidişle daha çok tazminat ödeyeceği için alınır hanfendi ...bunu demek istedim zaten.. 10 bin tl ile gemi alınmayacağını herkes bilir

:) evet doğru tespit belkide bunu hesaplıyor her ay 10 binlik bir tazminat kazansam bizim filo bayağı genişler diyorlardır.
Malum çeplerine birşey girmezse kıllarını kıpırdatmıyorlar :)

kemal kılıçdaroğlu rte ye dünya kadar hakaret etti ne şer.. koydu nede hırsızlığını. demekki o dediklerine itirazı yok kabul ediyo hırsız olduğunun

yargitaya göre bir devlet adamına sahtekar , hırsız , açgözlü ifadelerle saldırmak suç sayılmıyor hanfendiiii

haa madem öyle diyorda röntgenci lafına neden öyle demiyor. bu nasıl çelişkidir. anlatsana bana bunu.

söyle söyle nereye kadar o kadar çok saçma sapan konu var ki ne yapsın birine cevap veriyor 5ini atlıyor zekası olanla tartışılır baktın zekası yok cevap vermeyeceksin..........aynen biraz sonra benim sana birdaha cevap vermeyeceğim gibi....

yargitaya göre bir devlet adamına sahtekar , hırsız , açgözlü ifadelerle saldırmak suç sayılmıyor hanfendiiii

hadi eyvallah diyelim öyle diyelim. montajı ispatlasın neden yapmıyor bunu istese yapabilir. ama montaj değilki ne yapsın..

Erdoğan'ın uslubunu,hakaretlerini bilmesem helali hoş olsun diyecem ama diyemiyorum malum bünyeye dokunabilir! Sıfırlanamayan 30 milyoncuk avronun yanına bir 10 bin tl eklenmiş tebrikler uzun adam :) neyse para üstüne villa alırsınız fazla kasmayın.

hadi eyvallah diyelim öyle diyelim. montajı ispatlasın neden yapmıyor bunu istese yapabilir. ama montaj değilki ne yapsın..

ses kayıtların da ankaradan konuştuğu gösteriliyor ama o saatlerde erdoğan konya da hatta canlı görüntü var konyadan röportaj veriyor
konumuz montaj değil gerçi de söyleyim dedim
neyse kılıçdaroğlu devam etsin böyle ne diyelim

Ses kayitlarinda Ankarada mi gosteriyor.? Sumeyye Ankarada gosteriliyor ama Konyadaydi diye iki yil oncenin fotografi gosteriliyordu. Yanlis bilmeyesin?

Reactions: Joy
Ses kayitlarinda Ankarada mi gosteriyor.? Sumeyye Ankarada gosteriliyor ama Konyadaydi diye iki yil oncenin fotografi gosteriliyordu. Yanlis bilmeyesin?

Yanlış biliyorsun soul.
Patek philippe bile paralel çıktı saati montajla koluna taktılar Çağlayanın sen hala ses kaydı diyosun

Ulkenın cari açığının % 15 i reza ile kapanıyor.Sen hala ses kaydı dıyosun.
Patek philippe dünyada yapmadıgı bir uygulamayı yapıp SABAH Gazetesine reklam veriyor.(Bari destekli ataydı iyiydi) Yine ilk defa ülkemize has uygulama yapıp Garanti Belgesinin üstüne isim yazıyorlar.(Bu da mı gol değil ) Sen kalkıp bunlara inanmayıp hala ses kaydı dıyosun.Gerçek dunyaya dönmeni temenni ederim bir an önce.( Bu kadarını yiyen var mıdır ? Evet vardır)

Şimdi ben bunların hepsi montaj diyen bb ve bakanlarına ve bunlara inananlara mı inanayım sana mı canım bi düşün allansen.

sümeyye erdoğandan örnek vermedim farkındaysan evet o olayı biliyoruz herhalde
saatlerden örnek verdim aç bak ses kayıtlarına ankara gösteriyor hadi o da yalan ya ses kayıtlarıyla erdoğanın törende olan saatlerini çakışması
neyse size göre buda yalan hiç yormuyum kendimi ben ya :))

Siz hala orda mısınız o söyledikleri çoktan çürütüldü

Son düzenleme:

İnanmak için baya çaba gösteriyorsunuz,tebrikler cidden.
Ben bile bu kadar kandıramıyorum kendimi helall.

LG-P710 Tapatalk

Her şeyi tekeline alan birinin tazminat alması zekayla orantılı değildir :)
Sadakası olsun Kemal Kılıçdaroğlu'nun.

LG-P710 Tapatalk

Kendimden suphe ettim:26:

Ben sayamıyorum artık Ortaya bir şeyler atıyorlar millet de inanıyor sonra söylediklerinin yalan ortaya çıkıyor ama yandaş medya yalanlama haberlerini vermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…