başak ' tan çocuklarınıza ve bebeklerinize

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
elifvebenqg8.jpg

selam arkadaşlar...........birçoğu yurtdışından alınma markalı bebek,çocuk giysilerini,oyuncak ,araç gereçlerini komik rakamlarda sizlerin beğenisine sunuyorum....
beğendikleriniz olduğunda ve kesin alma yönünde karar verdiğinizde bana ulaşmanızı rica ediyorum..........onlıne değilsem topiğimde '' bunu alıyorum ''şeklinde ifadenizi kullanarak ürünü kendinize ayırtınız....onlıne olduğumda da geri kalan işlemleri özelinizden görüşürüz....

(önemli not....ürünü ayırtıp sonradan vazgeçen arkadaşlar için şikayet bölümünde adları belirtilecektir....bu durum o arkadaşın başka alışverişlerde güvenini sarsacak durum olacağından oldukça önem teşkil etmektedir.)

ürünler posta kargo ile gönderiliyor...2 gün içinde adresinize teslim ediliyor......ürün ücreti yatırıldıktan sonra kargonuzu adresinize çıkarıyorum.......zaman ve emek kaybı olduğundan iade alamıyorum..bu nedenle almak istediğiniz ürünle ilgili her türlü sorunuzu seve seve yanıtlarım.......... tüm arkadaşlara keyifli alışverişler dilerim.

b a ş a k b a y d e m i r

Son düzenleme:
03ayabenettonchldrencolzr4.jpg

0-3-6 ay için .............
benetton markalı saf yün hırka..
children collection markalı yurtdışı polar üst...yeniden farksız..bebeğiniz bu ikili ile asla üşütmeyecek.......................14 lira

Son düzenleme:
06ayhmmomymousemarkalibfe4.jpg

0-6 ay için...

yurtdışından alınma markalı tertemiz kaliteli bluzlar.........................10 lira

Son düzenleme:
06aynkadfedenmarkaligyslh9.jpg

0-3-6 ay için.
markalı , kadifeden tertemniz giysiler.........................10 lira

Son düzenleme:
06aymarkalibluzlar10lrajw1.jpg

0-6 ay için.
markalı yurtdışından alınma kaliteli bluzlar.......................................10 lira

Son düzenleme:
06ayn12lrasv9.jpg

0-6 ay için..
yurtdışından alınma..markalı ,tertemiz, kaliteli üst ve 2 adet pantolon...............................12lira

Son düzenleme:
12yamarkaleteklervebluztt7.jpg

1-2 yaş için.
markalı,tertemiz birbirinden güzel etekler ve bluz..........................10 lira

Son düzenleme:
12yasalopet12lrali2.jpg

1-2 yaş için...kadifeden..alttan açmalı..kaliteli salopet....................12 lira

Son düzenleme:
12yadisneyhmmarkalihirkwj4.jpg

1-2 yaş için..............
h&m markalı tertemiz kaliteli hırka ve yanında dısney markalı kaliteli sweat.........12 lira

Son düzenleme:
12yanextveearlydaysgmlewl2.jpg

1-2 yaş için......
next markalı merserize kazak ve early days markalı harika gömlek...........14 lira

Son düzenleme:
URL=http://imageshack.us]
910yakadifeyy8.jpg
[/URL]
9-10 yaş
kaliteli....kadifden...tertemiz çokta cici pantolon.....................9 lira

dscf3805ec4.jpg

hauck marka alman malı..kaliteli tertemiz sapa sağlam arkadaşlar.....sırt kısmı kademe kademe yatabiliyor.....

20 lira oldu arkadaşlar.............................................kaçmaz ..taş gibi....

Son düzenleme:
markanlklerrt4.jpg

yurtdışından alınma kaliteli 5 adet marka bebe önlük..........marketlerde bir adet 6-8 lira arkadaşlar...faydalanmanızı dilerim..............10 lira

zaragmlek1012yaiq0.jpg
[/URL]

10-12 yaş için
zara arka.....tertemiz tiril tiril gömlek.......soft renklerde...çok şık.................6 lira

810yabluzdn2.jpg
[/URL]

8-10 yaşiçin
tertemiz çokta şeker spor bluz...............3 lira

910yakadifepantzk4.jpg

9-10 yaş için....
kadifeden kışlıkpantolon...adeta yeni oldukça kaliteli.....10 lira

78yakotetekdw8.jpg
[/URL]

7-8 yaş için kaliteli çokta cici kot etek...........5 lira

03ayastronottulumxk2.jpg

0-3 6 ayada olabilir..bebiiniz tombişliğine bağlı:1rolleyes:
yurtdışından alınma kaliteli çift katlı astronot tulum...üşütme derdine son........12 lira

036aykadifetulumwe2.jpg

0-3 ay tulum takım...
yurtdışından alınma...tertemiz..........yumuşacık kadifeden...şapka ve eldivenleri ile kaliteli ve sevimli bir takım........................8 lira

Son düzenleme:
X