Başak şehir çam ve sakura şehir hastanesi

Zorlu süreçlerden geçerek en güzeliyle karşılaşıcaz inanmak gerekiyor. Sanırım doktor bir kaç deneme yapıp giden herkese aşılamaya yönlendiriyor bende ilk defa perşembe günü gideceğim bakalım neler diyecek. Sende inşallah güzel sonuçlar alırsın en kısa zamanda sonuçlarla ilgili bilgi ver olur mu? Allah isteyen herkese en kolay haliyle nasip etsin kucaklarımız boş kalmasın inşallah

Amin inşalh rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşalh tutarda güzel haber veririm

Merhaba adınıza çok sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsin İnş Ben de Şakura da son aşamalrdayım rapor çıkartma işlemleri o kadar uzun bir süreçti hiç gelmiycek sandım raporum bu hafta onaylanıp ilk adetimde başlıycaz İnş hastaneye gide gele kadınların konuşmaları Bni strese soktu emriolaglar kötü ilgisizler başarısızlar vs deyince sizi duydum çok sevindim umarım Bnm de olur ama düşük eşimde sıkıntı yok 34 yaşındayım olumsuz şeyler duyup okuyunca insan ister istemez etkileniyor ve hastanede kadınlar ilaç bulamadıkları İçin işlem yapılamayan kadınlardan bahsediyorlardı ben de eczacıma şimdiden bulmaya çalışırmısın diye rica ettim umarım bulur 20 gün sonra başlıysam ben de İnş hala ilaçlar duruyorsa ben talebim 05319312266 numaram çok teşekkürler sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almak dileğiyle

Merhaba inşalh hayırlı haberler alırsınız bende 1 paket açılmamış bir paket de yarım var evet bulmak zor benimde arkadşım hastanede çalışıyordu sağolsun o eczacıya ayarlattı benim yarım 15. Günüm yarın tahlil yapıcam hayırlı haber alırım inşalh iğneye ihtiyacım olmaz ozaman seve seve veririm ama yinede bulamzsanız bende eczacıma sorar bulurum olmazsa elimdeki ilacı veririm

Merhaba Muzaffer hocada tüp bebek yaptığınızı söylemişsiniz süreç nasıl ilerledi rapor vs birsey deniliyor ama bunlar ne kadar sürede çıkıyor bide tüp bebek için ücret ödemesi yaptınız mı ne kadar vermiştiniz

Teşekkür ederim umarım sizden de hayırlı haberler gelir ben de eczacımdan haber bekliyorum yeni yıl sonrası tedarik etmek kolay olur demişti bugün verdim reçetemi umarım en kısa zaman da bulur iletişimde kalalım iyi günler dilerim

Merhaba, süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Klomen tedavisi gördüm sonuç olumsuz, Beni de doktorum çam ve sakuraya yönlendirdi fakat sıra almak vs. çok zor. Sizler nasıl bir yol izlediniz?
Eylülde infetiliteye başvurdum işlemlerim daha yeni bitti anestezi vs ilaç raporum daha bugün onaylandı şimdi ilaç bulmaya çalışıyorum inanılmaz uzun git geldi bir süreçti sırf ilaçlara para vermek istemediğim uğraştım çünkü i özel reçeteyle tüm ilaç tedavi masrafı bugün sordum 19000 bin tutuyor bakalım raporlu olunca ne kadar ödiycez allah sabır versin devlet hastanesinde zorlu bi iş

Hangi eczaneden buldurdu benim için de yardımcı olurum acaba bir b planım olsun eczacım bakıyor ama pek emin değilim

Hangi eczaneden buldurdu benim için de yardımcı olurum acaba bir b planım olsun eczacım bakıyor ama pek emin değilim
Ben bugün adet oldum 15 günümde demekki zamanı değilmiş ben halkalıda bi eczaneden istedim getirdi gonalf kullandım büyük hastanelerin etrafındaki eczanelerde oluyormuş genelde

belki yerleşme kanamasıdır ama hayırlısı bende halkalıda oturuyorum bakalım ben daha reelime 14 gün var bulmak İçin biraz daha zamanım var irtibatta kalalalım

Ve bu arada İzmir’de kadın doğum doktoru kuzenim var o bana yumurta destekleyici olarak IMPRYL akşam yemekten sonra bol su İle ,D3 K2 vitamin 3 damla ayrıca sabah kahvaltıdan önce foliK asit ve öğleden sonara ara öğünümün ardından BALIK yağı ocean mumMy omega3 hapı önerdi zararı yok faydası var dedi kullanmaya başladım bakalım benim sonuç ne olucak devlet hastanesinde bunlarla ilgili hiç bir şey söylemiyorlar ilacımın Raporu sırasında muayene olurken doktara sordum bunları kullanıyorum diye tmm kullan sorun yok dedi

Benim tutmadı 1 ay ara vericez birdahaki adetimde gidicem bu ay yurtdışına gitme ihtimalim var gidersem orda devam ederim büyük ihtimal ilaç bulamazsan haberleşelim ben arkadaşıma söylerim oda sorar

Ben bugün adet oldum 15 günümde demekki zamanı değilmiş ben halkalıda bi eczaneden istedim getirdi gonalf kullandım büyük hastanelerin etrafındaki eczanelerde oluyormuş genelde
Hastaneye evrak bıraktıktan sonra kaç günde dönüş yapıyorlar acaba ? Bende evraklarimi verdim bekliyorum da bu ayki adetime yetismeyecek diye korkuyorum. Sizi arayan numarayı bana özelden atabilir misiniz bir arayıp sorsam öteki türlü hastanede telefonal bir yere bağlanmak çok zor

Bende çam ve Sakura da zeki hocaya gittim . Özelde birçok tahlil hsg ve sperm testi yapıldığı için onları tekrar istemedi ilave birkaç tahlil istedi ve aşılama yapalım dedi. Evrakları Gülşah hemşireye teslim ettik ama 8 gün oldu hala bir dönüş yapmadı bat a az kaldı bu ayı da es geçmek istemiyorum. Gülşah hemşirenin telefonu olan varsa burda aşılama yaptıran arkadaşlarda Allah rızası için atın da bir arayıp konuşayım . Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah

Merhaba bende evraklarimi vereli 8 gün oluyor aşılama için. Hala aramadilar rica etsem Gülşah hemşirenin telefonu varsa bana özelden atabilir misiniz?

Selamün aleyküm kızlar ben özel klinikte bir tanıdığım yardımıyla tüp bebek tedavisi gördüm 3 kez geçen sene embriyolar donduruldu 9 adet var şuan hepsi çok iyi kalitede 28 yaşındayım 7 buçuk senelik evliyim 3.denemem pozitif oldu ama 8 buçuk haftada kalbi durdu yavrumun bu Çarşamba günü aldılar benden fazla ara vermeden tekrar denemek istiyorum ama özel klinikte 101 bin TL kadar ücret ödemişiz bütün tedaviler ilaçlar ve bu kürtaj dahil 51 bin tlsini başkası yardımcı olmuştu sağolsun ama artık gücüm kalmadı baştan başlamak istemiyorum dilekçeyle embriyolarımı alabiliyorum klinikten acaba bana sadece transfer konusunda yardımcı olabilirler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…