Başak şehir çam ve sakura şehir hastanesi

Merhaba islemler nasıl sürdü ben asılama yaptırmak istiyorum rahım filmi aşamasındayım
Merhaba tedavilerim başka hastanedeydi kanuni de.. orda bütün testler yapildiktan sonra yumurta takibi yapıldı 4 sefer ondan sonra 3 sefer aşilama orda da tüp bebek olmadığı için çam sakuraya gittim..

Merhabalar ben de çam ve Sakura da infertilitede tedaviye başladım. Öncelikle 3 defa klomen uygulandı ancak sonuç alamadık. Daha sora 2 defa aşılama yapıldı ve yine sonuç negatif. Bunun neticesinde beni tüp bebek servisine sevk ettiler ve ilk tüp bebek transferim pozitif sonuçlandı. 12 haftalık gebeyim. Muzaffer Zeki Duman tüm süreçlerimi yöneten doktorumdu. Ve çok memnunum . Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin

Ek olarak; tedavide elimde gonal f 450 2 adet ve 1 adet cetrotide kaldı. İlaç bulmada çok sıkıntı yaşadığım İçin yazmak istedim. İlgilenen olursa özelden yaZsın .

Merhaba bende özelde tüp bebek yaptırdım oksapar kan sulandırıc iğne kullanıyorum sağlık ocağı "önce devlette yazdırman gerekiyor reçete için" dedi. Pahalı bi ilaç Çam ve Sakura da yazdırmak istiyorum erken sıra bulamıyorum siz nasıl sıra alıyorsunuz?

Biz tahlilleri halletik yarin randevum var doktorda sonuçlara bakacak tup bebeğe yönlendirmek için..Sonuçlarin nasil çıktı tüpler açık mi?
Merhaba, süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Klomen tedavisi gördüm sonuç olumsuz, Beni de doktorum çam ve sakuraya yönlendirdi fakat sıra almak vs. çok zor. Sizler nasıl bir yol izlediniz?

Kızlar merhaba Muzaffer Zeki Duman doktora bende randevu aldım bu ay sonunda gideceğim 3 kere femara kullandım 1 kere çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı. Bir tanıdığım bu hastaneye giderek hamile kaldı bir umuttur diyerek aynı yere randevu aldım sizlerin nasıl gidiyor tedavi işlemleri

Merhaba bende aşılama yaptım zeki hocada bugün 6.günüm rabbim hayırlı zamanda hayır evlat nasip etsin inşalh tüm isteyenlere

Merhaba bende aşılama yaptım zeki hocada bugün 6.günüm rabbim hayırlı zamanda hayır evlat nasip etsin inşalh tüm isteyenlere
Amin canım sürecin nasıl ilerledi peki zeki hocaya ilk gittiğinden itibaren randevu bulmak malum çok zor sürekli nasıl alabildin birde onu söyler misin ben bir randevu için aylarca takip ettim

Amin canım sürecin nasıl ilerledi peki zeki hocaya ilk gittiğinden itibaren randevu bulmak malum çok zor sürekli nasıl alabildin birde onu söyler misin ben bir randevu için aylarca takip ettim
Ben iki defa randevuyla gittim doktor bana cuma günü randevularım açılıyor ozaman dene dedi rahat aldım mhrs den daha rahat alınıyor benden istenilen tahlileri yaptım eşimde varikosel vardı ameliyat oldu doktor 3 ay geçicek birdaha tahlil yapıcaz dedi eşimin temiz raporu çıkmadan kesinlikle benim tahlilerime bakmadı eşimin raporu çıkınca gittik sebepsiz infertile dedi aşılama yapalım dediler zaten ondan sonraki süreç randevusuz gittim istenilen evrakları götürdüm adetime 7 gün vardı bazıları çağırmaları uzun sürüyor diyordu ama beni adetimin ikinci günü çağırdılar iğnelere başladım sonrada aşılama yaptılar hayırlı inşalh bekliyorum hastane çalışanları doktor herkes çok ilgili

Merhaba tedavilerim başka hastanedeydi kanuni de.. orda bütün testler yapildiktan sonra yumurta takibi yapıldı 4 sefer ondan sonra 3 sefer aşilama orda da tüp bebek olmadığı için çam sakuraya gittim..
kanunide bi sene gittim geldim boşu boşuna en son tüp bebek yapamayız sana dediler:KK43:

X