Gebeliğe Hazırlık Basa bela adet

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Akmerim

Namütenahi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
4.302
5.337
Selam Kizlar,

bende sürekli yumurtalik kisti cikyiordu en son 2. ayda cikti ve doktorum D.Kontrol hapi verdi 5. Aya kadar kullandim ve kist gitmisti kendiliginden bende Hapi bebek düsündügümüz icin biraktim .

Ondan sonraki Adetlerim ya 2 hafta ya 5 gün gecikmeli geliyordu ama herzaman ki gibi 7-8 gün degilde max. 3 gün sürüyordu...

taki yaz a kadar cünkü 7ay ve 8 ayin sonunadada Adet olmadim tabiki Testler hep Negativ. Kist den süphelendim yine ve tatilde Türkiyede Kadin Doguma gittim durumu izah ettim .

Ben nekadar hamile degilim desemde hcg ye bakti negativ cikti. Ultrasona bakti asil kafami karistiran nokta su :

-polistik over görüyorum dedi ama her Kadinda var hamile kalmaniza engel degil dedi
-birde rahim duvariniz kalinlasmis sik sik Rahim agzi kaner icin muayene oluyormusunuz , diye sordu

Ardindan Tarlusal verdi gönderdi

Tarlusali adiktan 4 gün sonra adetim geldi almayi biraktim.

üstünde bir ay gecti ve bir kac gün hala tik yok bende ....

Kafam karisti Test yaptim negativ

Tekrar bir doktora görünün derim, adetiniz düzensizse pko'dan olabilir bebek istiyorsanız doktor ona göre çatlatma iğnesi filan verebilir ihmal etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…