baş ağrısı

cicikizsinem

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
2.132
416
39
kızlar başımın sağ arka tarafı ağrıyor zaman zaman ve 3 gündür ağrıyor ağrı geliyor gidiyor kulağıma yakın bir yer daha önce böyle bir ağrı yaşıyan varmı?

bir kaç haftadır ama son üçgündür geçmiyor . başka bir belirtim yok dün biraz sıcak havlu koydum belki üşüttüm diye biraz geçti bugün yine var :KK43:(

Lise zamanında benimde çok sık başım ağrıyordu

Doktora gitmekten korkuyordum (Allah Korusun ) kötü bir şey çıkar diye

Ailemin ısrarıyla doktora gittim ve migrenim olduğunu öğrenmiştim

Antidepresan hapı vermişti doktor fakat ben hiç bir zaman o hapı içmedim

Yediklerime içtiklerime dikkat ettim bir süre sonra çok şükür bişeyim kalmadı

Geçmiş olsun doktora görünmekte fayda var

Lise zamanında benimde çok sık başım ağrıyordu

Doktora gitmekten korkuyordum (Allah Korusun ) kötü bir şey çıkar diye

Ailemin ısrarıyla doktora gittim ve migrenim olduğunu öğrenmiştim

Antidepresan hapı vermişti doktor fakat ben hiç bir zaman o hapı içmedim

Yediklerime içtiklerime dikkat ettim bir süre sonra çok şükür bişeyim kalmadı

Geçmiş olsun doktora görünmekte fayda var

migren başın ön tarafına vuruyor bildiğim kadarıyla benim ki arka taraf off bende çok korkuyorum gidicem tabide acaba ne olabilir diye merak ediyorum.

bir kaç haftadır ama son üçgündür geçmiyor . başka bir belirtim yok dün biraz sıcak havlu koydum belki üşüttüm diye biraz geçti bugün yine var :KK43:(

Canim su aralar hava biraz soguk ya kulagini usutmus olabilrsn. Mesela kisin benim kulaklarm cok agrir kulaklik takmadgm zamanlar . . Belki kulagndandr canm . . Bisey yoktur korkma :) sicak tut kulagini ama . .

Canim su aralar hava biraz soguk ya kulagini usutmus olabilrsn. Mesela kisin benim kulaklarm cok agrir kulaklik takmadgm zamanlar . . Belki kulagndandr canm . . Bisey yoktur korkma :) sicak tut kulagini ama . .

bende ondan şüpheleniyorum kullak iltihabı yaşadım daha önce kullağım ağrımıyor şuan acaba ilerledimi diye ne bilim valla inş kötü bişey çıkmaz.

sinuzit olabilir,migren olabilir bence bir doktora gorun gecmis olsun...

Son düzenleme:
Benim de o ağrılarım çok fazla olurdu.
Ben de hem sinüzit hem de migren var.Birde doktor bir başka teşhis daha koymuştu ismi aklıma değil şu an.
Sinir stresten kaynaklanan bir ağrı çeşidi demişti ve antidepresan vermişti en düşük dozda.
Migren sinüzit için de bir kaç ilaç vermişti şimdi o kafamın arkasındaki ağrı çok şükür yok rahatım.
Resmen kafamın arkası yanardı iğne batıyor gibi olurdu.
Sen de ihmal etme derim ben bir doktra başvur bence ufak baş ağrısı dediğimiz şeyde bile neler çıkabiliyor.
Geçmiş olsun...

benimde kulak ağrım akabinde baş ağrım oluyo boyun ağrım falanda oluyo panik atağa bağlı stres sanırım boyun ağrımın nedeni, ama kulak ağrısı baş ağrısı yapıyo kafam patlıcak sanki, bu mevsim sinüzit faranjit ve başka zamazingolarında hortlayacağı mevsim, aman dikkat

benimde kulak ağrım akabinde baş ağrım oluyo boyun ağrım falanda oluyo panik atağa bağlı stres sanırım boyun ağrımın nedeni, ama kulak ağrısı baş ağrısı yapıyo kafam patlıcak sanki, bu mevsim sinüzit faranjit ve başka zamazingolarında hortlayacağı mevsim, aman dikkat

Kulak ağrısını, iltihabını küçümsememek gerekir.
Kulağınızın arka kısmı ise bahsettiğiniz yer, bence hemen doktora gözükmekte fayda var.
Bakın ben öyle bir ağrı yaşadım, kulak arkası . 4.gününde yüz felci geçirdim.
Ve yüz felci gibi bir durum söz konusu olduğunda erken teşhis çok önemlidir.
Bir kulak burun boğaz doktoruna gözükün.
Geçmiş olsun şimdiden.

Böyle uyuşukluk gibi bir şey değil mi? :KK43: Bende de var aynısı canım hem de 2 aydır. Geçer diye bekledim ama dayanamayacağım artık sinir oluyorum. Doktora gideceğim. Sen gittin mi?

Arkada ağrının olmadı bana tansiyonu hatırlattı , tansiyonunu takip et bi kac gun yükseliyor olabilir.
Kulakları ilgili bir sey olur.
Gerçi gecti diyorsunuz ama sıcak koymak cok mantıklı degil aslında aksine soğuk kompress yapılmalı. Çünkü soğuk ordaki damarların daralmasını saglar ağrıyı azaltır.
Gecmisolsun

kızlar başımın sağ arka tarafı ağrıyor zaman zaman ve 3 gündür ağrıyor ağrı geliyor gidiyor kulağıma yakın bir yer daha önce böyle bir ağrı yaşıyan varmı?

ben bu ağrıyı 3-4 gündür yaşıyorum canım. sağ tarafımdan ensemden geliyor.
Sebebini araştırdım. Üşütmeden de olabiliyormuş. Klima yada rüzgar olabilir sebebi.
Eğer geçmesse migrende de ağrı enseden başa yayılıyormuş.

geçmiş olsun öncelikle üşütmeden de meydana gelebilr yada kulak rahatsızlıgınız varsa ondan da olabilir birde kolestrol hastalarının genelde başının arka kısımı agrır böyle bir şikayetiniz var mı acaba kolestrol yada kandaki yağ oranınız yüksek mi acaba ozamanda başın arka kısmından başlar agrı.birde tansiyon sorunu var mı onda da başın arka kısmı agrı yapar

Son düzenleme:
Arkada ağrının olmadı bana tansiyonu hatırlattı , tansiyonunu takip et bi kac gun yükseliyor olabilir.
Kulakları ilgili bir sey olur.
Gerçi gecti diyorsunuz ama sıcak koymak cok mantıklı degil aslında aksine soğuk kompress yapılmalı. Çünkü soğuk ordaki damarların daralmasını saglar ağrıyı azaltır.
Gecmisolsun

evet tansiyonum var ama yükselse anlıyorum ama düşük olabilir pazar günü ölçtüm 11/6 çıktı biraz düşük çıktı valla tansiyona da bağlıyamıyorum şuan yok mesela 2 gündür ağrımıyor ağrısa hemen gidicem

geçmiş olsun öncelikle üşütmeden de meydana gelebilr yada kulak rahatsızlıgınız varsa ondan da olabilir birde kolestrol hastalarının genelde başının arka kısımı agrır böyle bir şikayetiniz var mı acaba kolestrol yada kandaki yağ oranınız yüksek mi acaba ozamanda başın arka kısmından başlar agrı.birde tansiyon sorunu var mı onda da başın arka kısmı agrı yapar

tansiyonumla kolestrolüm var ben de kolestrol diye düşündüm bakalım gidince ne çıkıcak

teşekkür ederim herkeze

Canım gizli diş rahatsızlığın olabilir, diş de baş ağrısı yapar. Eşimin bu ara bahsettiğin gibi başı çok ağrıyor. Dişinden kaynaklanıyor.:KK34:

tansiyonumla kolestrolüm var ben de kolestrol diye düşündüm bakalım gidince ne çıkıcak

teşekkür ederim herkeze

geçmiş olsun canım benimde annemde var kolestrol henüz 40 yaş civarında 35 yaşından beri var annemde tansiyon sorunu yok ama kolestrolu yükseldigi zaman başının arka kısmından agrı başlıyor şuan çok şükür yürüyüş ve diyet sayesinde düşürdü biraz inş sonucunuz iyi çıkar.

X