Bartholin kisti

rumeysausluuuuuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
3
0
29
Nolur bir fikir verin. 10 sene önce kalça çıkığından amaliyat oldum iki kalçama protez koydular. 7 aylik bebeğim var emziriyorum. Çok kötü bir ağrıyla hastahaneye gittim bugün vajinal bölgemde sağ tarafta bortholin kisti varmış direk amaliyat dedi. Ama ben çatala çıkamıyorum protez çıkma riski var geri çünkü. Arkadaşlar napmam lazım. Kötü bir kistmi bu. Amaliyat olmasam büyürmü? Tehlikesi varmı? Yada protez varken amaliyat olabilirmiyim nolur fikir verin.?

Nolur bir fikir verin. 10 sene önce kalça çıkığından amaliyat oldum iki kalçama protez koydular. 7 aylik bebeğim var emziriyorum. Çok kötü bir ağrıyla hastahaneye gittim bugün vajinal bölgemde sağ tarafta bortholin kisti varmış direk amaliyat dedi. Ama ben çatala çıkamıyorum protez çıkma riski var geri çünkü. Arkadaşlar napmam lazım. Kötü bir kistmi bu. Amaliyat olmasam büyürmü? Tehlikesi varmı? Yada protez varken amaliyat olabilirmiyim nolur fikir verin.?
Başka bir doktora daha gitseniz? Belki antibiyotikle falan hallolur. Geçmiş olsun

Antibotikle geçmez büyümüş dedi😭
Kalça protezinizi soyleseniz ona göre işlem yapsa baska alternatif olarak siringayla cekiyorlarmis benimde 2.ye tekrarladi 2.5 sene sonra patlar kendi kendine diye sıcak su krem kullandim ama okadar hızlı ilerkiyorki 3 gün önce gosterdi kendini 3 günde devasa boyuta ulasti bakalım ins gece patlar patlamazsa gidicem acile.

X