Saç Bakım Ürünleri Barcelino Saç Bakım Yağı Orjinalliği Hakkında

bleeding

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
4
0
Kızlar merhaba,benim size sorum olucak
Ben geçenlerde aktardan bu saç bakım yağını aldım,aktar çok tavsiye etti bana,gerçekten etkilimi bu ürün.Forumdada kullananlar var biraz araştırdım.Memnun kalan olmuş,yalnız birşey söylicem internetten baktığım kadarıyla aldığım bu ürünün dışı farklı biraz,link verdim bakarsanız sevinirim,acaba sahte ürün mü aldım.Üzerinde kadın resmi olandan kalmamış unisex olduğu için bunuda kullanabileceğimi söyledi.İçeriğinde 22 çeşit yağ var resmide linkte...

http://a1111.hizliresim.com/r/3/9s5u.jpg

canım bende bugün aldım evet dışı aynı değil benimkinde kadın var ama kutusundan belli yazıları falan aynı yani bi sorun olduğunu sanmıyorum

Canım inşallah öyledir ama bilemiyorum yinede emin değilim.Aktar bana birde şöyle dedi,kutusunun üzerinde professional yazısı olmayan barcelino yağının sahtesiymiş.Satmak içinmi söyledi orasını bilemicem artık.

kızlar bende bgn bundan aldım kullandıysanız yorumlarınızı yazrsanız sevinirim :)

ben 3-4 kez kullandım henüz çok büyük bi fark olmadı bilmiyorum belki ben çok iyi gözlemleyemedim ama daha zamana ihtiyacım var tabi simdilik iyiyiz :KK1:

kızlar bende g.g dan 2 adet barcelino saç bakım yağı aldım şuan ilk defa sürdüm ve cok guzel menekşe kokuo kabıda kadın resmi var professional new yazıyo içinde 19 adet yağ var acaba sahtemiii:KK4::KK4:

X