banyo delikten gelen koku

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.173
2.305
kızlar banyoda sürekli bi nem kokusu var bizim banyoda pencere olmadıgı için havalandırma makinesi takılı küçük kutu gibi bişey tavanda kokuyu buharı çekenlerden ışığı yakınca çalışır hani bilirsiniz. banyoya ne zaman girsek iğrenç bi sidik kokusu ve nem oluyor. klozetin sifonunu çektiğimize emin olsak bile o klozetteki su sararıyor sidik gibi sifonu çekmemiş gibi duruyor hani çekmemiş olamayız peçete falan yok içinde çünkü. çekilmiş sifon. duşa kabinin içindeki delikten de dışındaki yerdeki delikten de iğrenç bi koku carpıyo insanın yüzüne. her seyi denedik lavabo açar çamasır suyu hersey. o koku gitmiyor. sebebi nedir bunun. tıpası yok o deliklerin. bide klozetteki suyun durdugu yerde sararması hiç yaşayan varmı ben çok şaşırıyorum. tuvaleti her kullanmada önce ve sonra sifon çekmekten yıldık. kapısını kapatsak girdiğimizde daha yogun kokuyor açsak eve dağılıyor o koku. çözümü olan varmı.

Merhaba
Biraz gec oldu ama cevap vermek istedim. Lavabo kabin vs giderlerini onlarin tipalari oluyoya onlarla kapatirsan koku gelmez. Yada bi bez vs herhangi birseyle kapat. Kullanirken alir sonra yeniden koyarsin bezi. Bide eger yapabilirsen gider borusu varya lavobonun altinda onu kivir duz gitmesin kivrik olursa koku gelmez.

Klozet icin sadece surekli camasir suyu dokmenizi yada sifonun icine koyulan koku vs. Almanizi soyleyebirim.

X