Banada dua edermisiniz

Samara96

BITMEYEN ŞIIRIM CANIM OGLUM😍🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
2.786
2.423
28
Kizlar riskli hamilelik geciriyorum serklajliyim yarin doktor kontrolum var toplu yapilan dualar kabul olurmus banada dua edrmisiniz lutfen 3 bebek kaybetdim bildiginiz butun dualari edin namazinizda duanizda banada yer verin 7 ser tane ayetel kursu okuyun lutfenbu defa bebegimk sapasaglam aliyim kucagima simdiden tesekkur edeim

Allah yardımcın olsun Rabbim gönlüne göre versin. Üstte kalsin herkez gorsun bol dualarla insallah

Şuan mazaretliyim ama insallah okurum başka dualar Rabbim yardimciniz olsun

Cok sagolun kizlar Rabbim razi kalsin sizden

Allah yardımcın olsun , hayırlısıyla bebeğini kucağına almak nasip olsun canım benim , üzme kendini sakın herşey yolunda gider inş dualarımız seninle

Cok sagol canim benim.iste elde degil 3 bebegimi erken dogumla kaybetdim simdide dikisim var ama yinede riskli gebeligim var yarin doktora kontrole gidecem korkuyorum yine ayni seyleei yasarim diye cok sagolun Rabbkm yardimcin olsun canim
Allah yardımcın olsun , hayırlısıyla bebeğini kucağına almak nasip olsun canım benim , üzme kendini sakın herşey yolunda gider inş dualarımız seninle

Cok sagol canim benim.iste elde degil 3 bebegimi erken dogumla kaybetdim simdide dikisim var ama yinede riskli gebeligim var yarin doktora kontrole gidecem korkuyorum yine ayni seyleei yasarim diye cok sagolun Rabbkm yardimcin olsun canim
Riskin nedeni nedir canım ?
İçini ferah tut herşçey güzel olacak inşallah sakın stres yapma , ben stresli olduğum için cocugum olmuyyor

Canim erken dogum riskim var ve simdide rahim agzima dikis atilmis durumda ve surekli yatyorum wc disinda kalkmiyorum banyomu annem yaptriyor bende risk kasilmanin olmasi rahim agzinin kisalmasi kasilma ve kisalma bile olursa dikisde tutmaya bilir
İçini ferah tut herşçey güzel olacak inşallah sakın stres yapma , ben stresli olduğum için cocugum olmuyyor

Rabbim tez zamanda versin hayrlisini versim insAllah

İnşallah sağ salim kucağına alırsın bebeğini okudum 7 tane bende dikkat et canım serklaj zormuş dayan sonu hayır

Canim erken dogum riskim var ve simdide rahim agzima dikis atilmis durumda ve surekli yatyorum wc disinda kalkmiyorum banyomu annem yaptriyor bende risk kasilmanin olmasi rahim agzinin kisalmasi kasilma ve kisalma bile olursa dikisde tutmaya bilir
anladım canım Allah yardımcın olsun , ama güzel düşün inşallah hiçbişey olmayacak sağlıcakla alırsın bebegını kucagına

İnsallah herşey yolunda gider canım. Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.tüm hamileler için ve senın içinde dua ettim

Cok teswkkurler Amin canim Rabbim her kesin evladinu korusun
İnsallah herşey yolunda gider canım. Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.tüm hamileler için ve senın içinde dua ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…