Bana yardımcı olurmusunuz

ruyaruzgar08

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
192
-6
SAT 16 NİSAN BAT: 11 MAYIS 26 günlük döngüm var yani bugün regl olmam gerek ama her hangi bir regl belirtisi yok sadece geç yumurtladım yumurtladığım günden beri kasık ağrısı krampları yaşıyorum normalde regl e 1 hafta kala memeler hassaslaşır şişerdi bu bende dün oldu bugün bi tık gitmiş hassaslığı felan akıntım yok sadece fuzuli sırf baş ağrısı çekiyorum deli gibi bazı kokular ve yiyecekler midemi kaldırıyo ayrıca regl olacağım zaman tatlıya aşerir gibi tatlı çikolata vs yemek isterdim bu ay tuzlu birşeyler yemek istiyorum varmı aranızda böyle olan ?

SAT 16 NİSAN BAT: 11 MAYIS 26 günlük döngüm var yani bugün regl olmam gerek ama her hangi bir regl belirtisi yok sadece geç yumurtladım yumurtladığım günden beri kasık ağrısı krampları yaşıyorum normalde regl e 1 hafta kala memeler hassaslaşır şişerdi bu bende dün oldu bugün bi tık gitmiş hassaslığı felan akıntım yok sadece fuzuli sırf baş ağrısı çekiyorum deli gibi bazı kokular ve yiyecekler midemi kaldırıyo ayrıca regl olacağım zaman tatlıya aşerir gibi tatlı çikolata vs yemek isterdim bu ay tuzlu birşeyler yemek istiyorum varmı aranızda böyle olan ?
Bir test yapın.

Beklenen adet tarihine yakın ilişkinizde döllenme olmus olabilir mi acaba ?
12 gün geçmeden idrarda gözükmez deniliyor
Yumurtladığım günden 10 gün geçmiş oldu bugün peki kan versem çıkar mı sizce ve kaset test yaptım erken gebelik değil

Eklentiler

• 1000012820.jpg
    1000012820.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 11
Bencede en iyisi kan testi
Aslında pazartesiyi bekleseniz hem varsa daha artar belki hormonlarınızda
Ama beklemek çok zor dimi 🙈
Çok çokkk zor 🥺 bide eşim destek olacağına hep köstek oluyor hafif sancıl olsa aha regl olcan göğüsüm ağrısa aha regl olcan diyip psikolojik baskıda yaptığı için bi an önce çıksın istiyorum varsada yoksafa

Çok çokkk zor 🥺 bide eşim destek olacağına hep köstek oluyor hafif sancıl olsa aha regl olcan göğüsüm ağrısa aha regl olcan diyip psikolojik baskıda yaptığı için bi an önce çıksın istiyorum varsada yoksafa
Evet bende en ufak bisey diyim ,ki hamile miyim acaba falan demiyorum
Of sancim var desem bile ,bana deme hiç konuşma bosver diyor heveslenmemek için
Halbuki vücudumdaki her değişiklik ile ben her ay hevesleniyorum 😒
Es desteği anlayışlı olması çok önemli aslında bu dönemde 🤷‍♀️
En iyisi biz hissettiklerimizi burda paylaşalım 🙂

Evet bende en ufak bisey diyim ,ki hamile miyim acaba falan demiyorum
Of sancim var desem bile ,bana deme hiç konuşma bosver diyor heveslenmemek için
Halbuki vücudumdaki her değişiklik ile ben her ay hevesleniyorum 😒
Es desteği anlayışlı olması çok önemli aslında bu dönemde 🤷‍♀️
En iyisi biz hissettiklerimizi burda paylaşalım 🙂
O yüzden ne hissetsem buraya yazar oldum en azından aynı duyguları paylaştığımız için eşime birşey söylemek istemiyorum anlıyorum oda her ay üzülüyor umutlanıyor psikolojik belirtiler yaşıyorum bende umutlanıyorum ama her ay o testi yapıp negatif görmek bunu gidip eşe söylemek bizi zaten mahvediyo en kötüsüde bu kahroluyorum her ay bunu yaşamaktan ama vardır rabbimin bir bildiği hayırlısı neyse o olsun hakkımızda 🤲🏻🫠

X