bana yardımcı olun fikirleriniz bana çok gerekli

kızlar ben yatak örtüsünden vazgeçtim ve sevgilime bugün bi ayakkabı aldım modeli rengi çok hoşuma gitti dün ağzını aradım ayak ölçüsünü öğrenmek için 43-42 değişiyo dedi ayakkabıyı alırken 43 numarası yoktu 42 numarasıda küçük olur dedim çünkü mağazadaki bayan bu ayakkabının kalıpları çok küçük oluyo alan herken kendi ayak ölçüsünden bi büyük numarasını alıyor dedi ve bana 44 numarasını verdi umarım ayağına gelir gelmezsede değişim kartı aldım gidip değiştirebilir yani işte ayakkabı bu kızlar fikirlerinizi bekliyorum

Eki Görüntüle 344286

42 de kucuk olursa ne yapacaksınız.43 yokmus.bu durumda arkadasın kendı baska model sececek ve alacak magazadan.dolayısı ılede senın begendıgını almayınca ne bılım farklı hıssedebılırsın.ayrıca zaten satın almıssın guzel desek tamamda cırkın derse burdakı kızlar gerımı goturceksın.bana sorarsan guzel ama numara olayı karıstırdı kafamı.44 buyuk olur bence.magazadakıler kalıbı kucuk der harıka der yakıstı der satmak ıcın der de der yanı.

bence yatak örtüsü daha çok hoşuna giderdi ama ayakkabıyla birlikte değiştirme kartını da alırsanız en azından ayağına büyük geldiğinde gidip değiştirebilir.

ben 35-36 giyerim 37 numara alınsa imkansız olmaz yani.

hani spor ayakkabıda nispeten değişebilir, biraz büyüyebiliyor numara. umarım tam olur.

canım ben beğendimm güzelmiş gerçekten.Ama numara olayıı tabii olmazsa başka bir model seçersiniz birlikte.Çokta problem değil ama umarım olur.:KK1:

ayakkabı bence riskli.bana göre en güzel yatak örtüsüydü.lisanslı daha çok hoşuna giderdi.ayrıca tek kişilik almanı tavsiye derdim.ama sen ayakkabıya dönmüşsün.

X