bana yardımcı olun fikirleriniz bana çok gerekli

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
merhabalar hemen konuya giriş yapmak istiyorum ben sevgilime sevgililer gününde beşiktaşın lisanslı yatak örtüsü almayı düşünüyorum fakat sevgilim yakın bi zamanda oda takımını değiştirdi ve bana yatağının ne tek kişilik nede çift kişilik olduğunu yani 1.5 kişilik bir yatak olduğunu söylemişti şimdi aklım karmakarışık tek kişilik alsam yatağına uymayabilir diye endişeleniyorum bi taraftanda çift kişilik alsam bu defada büyük gelecek diye düşünüyorum off kızlar ne yapacağım ben ayrıca bütcemi baya zorlayarak alacağım tek kişilikle çift kişilik arasındada baya bi miktar var yani:26: diğer bi sorun ise ben bunu internet üzerinden sipariş edeceğim kargonun eve gelmemesi lazım:26: alacağım sitede kargo ücretsiz yani kargo şirketi ayrı olsa arayıp konuşurum şubeden gidip alırım ama kargoyu nasıl göndereceklerinide bilmiyorum :KK43: ayrıca tek yatak örtüsü çok basit kaçmaz dimi ?:26: $TAC-DISNEY-YATAK-ORTUSU-BESIKTAS-KARTAL__42669712_0.jpg
sizce ne yapayım yardım lütfen

Son düzenleme:
hayır basit kaçmaz canım. gayet güzel bir hediye :KK34: ben tek kişilik aldığın zaman sorun olacağını sanmıyorum. tahmin ettiiğin gibi küçük gelmeyecektir bana kalırsa... peki yakın bir arkadaşın var mı evine göndersen onun? ondan alsan? eğer yok ise siteyi ara durumu bildir onlar kolaylık sağlar canım...

canim bence basit kacmaz cok da hosmus.bence tek kisilik al derim.1.5 kisilik nasil oluyor bilmiorum ama tek kisilik olur diye dusunuyorum

hayır basit kaçmaz canım. gayet güzel bir hediye :KK34: ben tek kişilik aldığın zaman sorun olacağını sanmıyorum. tahmin ettiiğin gibi küçük gelmeyecektir bana kalırsa... peki yakın bir arkadaşın var mı evine göndersen onun? ondan alsan? eğer yok ise siteyi ara durumu bildir onlar kolaylık sağlar canım...

canım çok teşekkür ederim yani yatağını gördüm resimde öyle büyük değildi hatta eklediğim resimdeki yatak boyutunda gibiydi sanırım dediğin gibi en iyisi siteyi arayıp durumu onlara anlatmam kargo konusunda

Bana takımımın lisanslı bi ürünü alınsa gayet mutlu olurum,basit değil anlayacağın
Aslında alabiliyorsan çift kişilik al derim fazlalıklarını içine toplar,küçüğün çözümü yok ama
Bide hangi siteden aldığını özel mesajla banada gönderirebilir misin ?
Ablama bi güzellik yaparım belki :-)

merhaba,
aldığın yatak örtüsü 160x220cm
muhtemelen sevgilinin yatağı da 140x200cm
şimdi sen tek kişilik alsan kenarlardan 10ar cm kalıyor, yatak örtüsü değil de pike örtülmüş gibi durur ama çift kişiliği de çok çok büyük olur.
o yüzden en iyisi sen tek kişiliğini al.
kargo işini de sevgilinin evinin adresini verebilirsin ödemeyi yaparken. ödemeyi yaptıysan da satın aldığın siteyi ara istediğin adresi yada istediğin şubeyi belirt.
bu arada fanatik bi taraftar için çok güzel bir hediye. güle güle kullansın.

canım hangı kargo sırketıyle alısıyolarsa onun sana en yakın subesını soyle ordan alabılırsın bende oyle yapmıstım bı kac alısverısımı.ayrıca benım yatagımda bı bucuk kısılık denılenlerden ve tek kısılık kullanıyorum gayet yetıyor rahat ol

bence harika bi hediye neden basit olsun emnim çok sevinecek bendeuna benzer bi hediye almıştım benimki fenerli battaniyesini almıştım tek kişilik

kızlar çok teşekkür ederim yani ben hediyeyi kesin olarak alıyorum o zaman kargo işinide dediğiniz gibi aldığım siteyi arayarak halledeceğim herlese çokk teşekkürlerr:KK16:

ben de aynısından alacağım sevgilime fakat bana da çok basit kaçar gibi geldiği için sihirli fasülye diye bir şey var sulayıp büyüyünce üzerinde istediğin not yazıyor onu alacağım siteye ilk kez msj yazdığım için linkini koymayı biliyorum maalesef ama görmek istersen koyarım :)

ben de aynısından alacağım sevgilime fakat bana da çok basit kaçar gibi geldiği için sihirli fasülye diye bir şey var sulayıp büyüyünce üzerinde istediğin not yazıyor onu alacağım siteye ilk kez msj yazdığım için linkini koymayı biliyorum maalesef ama görmek istersen koyarım :)

koy canım çok memnun olurum

bu arada link koymayı bilmiyorum yazacaktım yanlış olmuş :) bir de ben yatak örtüsünün içine not koymayı düşünüyorum şu şekilde Kalbim Diyor ki... ama klasik seni seviyorum falan gibi değil de o da fanatik bjkli bana evlenince yatak örtümüz de siyah beyaz olacak demişti o tarz bir şey yazcam sen de düşünürsen not konusunda yardımcı olmaya çalışırım :) Sihirli Fasülye Şaşırtıcı Hediye

kızlar ben yatak örtüsünden vazgeçtim çok güzel bi spor ayakkabı beğendim onu alacağım u.s polo'da.. aşkıma çaktırmadan ayak numarasını sorum 43 yada 42 değişiyo diyo:26: şimdi benim kaç numara almam gerekiyo ayakkabıyı sizcee

Son düzenleme:
kızlar ben yatak örtüsünden vazgeçtim ve sevgilime bugün bi ayakkabı aldım modeli rengi çok hoşuma gitti dün ağzını aradım ayak ölçüsünü öğrenmek için 43-42 değişiyo dedi ayakkabıyı alırken 43 numarası yoktu 42 numarasıda küçük olur dedim çünkü mağazadaki bayan bu ayakkabının kalıpları çok küçük oluyo alan herken kendi ayak ölçüsünden bi büyük numarasını alıyor dedi ve bana 44 numarasını verdi umarım ayağına gelir gelmezsede değişim kartı aldım gidip değiştirebilir yani işte ayakkabı bu kızlar fikirlerinizi bekliyorum

Eki Görüntüle 344286

Son düzenleme:
X