Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar bana yardım edin kızlar saç dökülmesi kopması

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Benim sacimda felaket dökülüyordu ve yıpranmıştı erkek saçı gibi kestirdim kurtuldum valla en iyisi böyle yapmaniz
ama bana yakışmazki kısacık saç omuzlarımın üstündeyken bile yüzüm yuvarlak hemen yüz şeklim ortaya çıkıyor ve düzleştiricisiz bile kullanamıyordum zaten normalde aşırı kabarıyordu model konusunda yardımcı olun bana:KK43:

ama bana yakışmazki kısacık saç omuzlarımın üstündeyken bile yüzüm yuvarlak hemen yüz şeklim ortaya çıkıyor ve düzleştiricisiz bile kullanamıyordum zaten normalde aşırı kabarıyordu model konusunda yardımcı olun bana:KK43:
Asimetrik modern bir kesim secebilirsin.guvenilir bir kuafor de yardimci olabilecektir.benimde yuzum kucucuk degil ama bence yakismaz diye dusunme..mecburuz

Asimetrik modern bir kesim secebilirsin.guvenilir bir kuafor de yardimci olabilecektir.benimde yuzum kucucuk degil ama bence yakismaz diye dusunme..mecburuz
yüzüm küçük ama nasıl desem yuvarlak ben bir resim koyum en iyisi bana yardımcı olun model konusunda nolur kurtulmak istiyorum saçlarımı yıkamak kabusum oldu:KK43:

:)canım ya valla büyük cesaret istiyo kısacik kestirmek ben aynı profilimdeki saç gibi kestirdim napiyim mecburdum boyaya boyaya yıprandı konu sağlık olunca mecbur kaliyo insan jöle faln ben şekil veriyorum bi şekilde zaten kış geldi bere takiyorum sıkıntı olmuyo sende böyle yapabilirsin ama yinede sen bilirsin tabi

kızlar bu resim size durumu anlatmam için ideal üst topladığım kısım kopan kısım kendi kendine kopmuş sorun orda daha fazla ama altıda çok sert ve kuru uzunda değil saçlarım zaten kopa kopa zaten üst tarafta bişey kalmadı nasıl bişey kestirmeliyim resimlerle örnek verirmisiniz :KK200:yüz seklimde yuvarlak

Eklentiler

• 14.12.2015 (4).JPG
    14.12.2015 (4).JPG
    42 KB · Görüntüleme: 229
:)canım ya valla büyük cesaret istiyo kısacik kestirmek ben aynı profilimdeki saç gibi kestirdim napiyim mecburdum boyaya boyaya yıprandı konu sağlık olunca mecbur kaliyo insan jöle faln ben şekil veriyorum bi şekilde zaten kış geldi bere takiyorum sıkıntı olmuyo sende böyle yapabilirsin ama yinede sen bilirsin tabi
cnm bana olcagını bilsem bir sanıye bile düşünmem ama gerçekten bana olmaz resim yükledim zaten bakarmısın ona göre öneri bekliyorum:KK43:

Saç kremi sacı çok döküyor ayrıca şampuan seçerken sade şampuanlardan tercih et şampuan + saç kremi kullanma

Sampuanin içine eczaneden yada aktardan çam terebentin yağı alip dokmeni tavsiye ederim saç dokulmelerine çok iyi geliyor

Sampuanin içine eczaneden yada aktardan çam terebentin yağı alip dokmeni tavsiye ederim saç dokulmelerine çok iyi geliyor
cnm önceden saçım yanmadan kullanıyordum bir sene felan önce onu .şu an kullansam saçım sert ya iyice sertleşmez mi şampugan eczaneye gidip aldım biri doktor reçeteli biri normal eczacı makineyle baktı saç derime gözenekler tıkanmış dedi tabi ona yandığını söylememiştim saçlarım topluydu onun verdiği şampuganları kullanıyorum .saç kremi olarak ta şu an için eldor turuncu durulanmayan ama ben duruluyorum saç kremi ne önerirsin

Saç kremi sacı çok döküyor ayrıca şampuan seçerken sade şampuanlardan tercih et şampuan + saç kremi kullanma[/eczacıın önerdiği şampuganları aldım biri doktor reçeteli bir şampuganmış biri normal saç kremi kullanmazsamda saçlarım açılmazki çok set zaten birbirine girer

Begenmene sevindim canım:) saç kremi olarak loreal Paris elseve ari sütlü ballı saç kremi bi harika. Ayrıca elidor turuncu sac yanıklarina karşı saç kremide kullanirdim ara ara oda iyiydi bence. Tabi artık sadece şampuan yetiyor malum erkek saçı gibi oldu. Saçına yumuşatıcı maskeler bul yap zeytinyağı gibi mesela

Begenmene sevindim canım:) saç kremi olarak loreal Paris elseve ari sütlü ballı saç kremi bi harika. Ayrıca elidor turuncu sac yanıklarina karşı saç kremide kullanirdim ara ara oda iyiydi bence. Tabi artık sadece şampuan yetiyor malum erkek saçı gibi oldu. Saçına yumuşatıcı maskeler bul yap zeytinyağı gibi mesela
bu mu cnm ben zaten su an bu nu kullanıyorum yinede dökülüyor tabi. bende elseve güzelse birde onu deneyim o zaman. beğendim cnm güzelmiş zaten yuvarlak yüzlüler için yandan perçem öneriyorlar sitelerde devamlı karşılaşıyordum. saçlarım bi temizlensinde kısa felan alışcam en azından duşa girmekten korkmam o zaman böyle sudan korkar oldum:)

Eklentiler

• -elidor-7-24-sekillendirici-bakim-kremi-yipranmis-saclar-icin-300ml-modakenti.jpg
    -elidor-7-24-sekillendirici-bakim-kremi-yipranmis-saclar-icin-300ml-modakenti.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 59
bu mu cnm ben zaten su an bu nu kullanıyorum yinede dökülüyor tabi. bende elseve güzelse birde onu deneyim o zaman. beğendim cnm güzelmiş zaten yuvarlak yüzlüler için yandan perçem öneriyorlar sitelerde devamlı karşılaşıyordum. saçlarım bi temizlensinde kısa felan alışcam en azından duşa girmekten korkmam o zaman böyle sudan korkar oldum:)
ama ben bunu şampugandan sonra kullanıyorum ve duruluyorum

X