Bana yardım Eder misiniz?..

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Siz deneyimlisiniz nisan annişleri bana yardımcı olursunuz belki..Dun oglen kırmızımsı bi sivı gelmeye basladı nişan denilen o mu?Doktorumla gorustum bugun sabah gittim rahim acılmaya baslamıs dogumun baslamıs dedi.Suyun olur sancın olur hazır ol dedi..Carsamba gunu tekrar gel nts ye alıcaz dedi.Sizden nişan geldi mi boyle bikaç damla mı geliyo.Bide sizce ne zaman baslar ki?Ay oluyorum bana yardım ediiin..:uhm:fisfisfis

valla canım benim ayaga kalkınca birden yogun bir sıvı su boşaldı sonra kahveremgimsi bir kan geldi su ile birlikte ama hiç sancım olmadı valla benim dogum belirtim bu şekilde oldu ben 38. haftamda dogum yaptım sende 37. haftandasın yavaş yavaş kendini doguma hazırla derim eşyalarını falan hazır tut yoksa benim gibi olursun. benim suyum boşaldı nişan geldi ben hala bebegimin ve benim eşyalarımı hazırlamaya çalışıyordum kafamçokkarıştı sana şimdiden hayırlı dogumlar inşallah bebegini sağlıçakla kucagına alırsın a.s.

canım senın doğumun yakın suyunda azalırsa alırlar senı doğuma. doğum tam baslarsa kan fazlalsır senın acılmaan olmus gerılmedende kanaman olmuş

benim kanamam bir parmak uzunluğundaydı gece oldu öğlene hastaneye gittik açılmam 4-5 cm di suni sancı verip doğuma aldılar. 37 haftalıktı

Canim benimde nisan gelmisti.Kahverengimsi bir akintiydi benimde bir parmak kadar uzundu.O gunde zaten dogum yaptim.Bence sende acilma olmus canim.Yakinda dogurursun bence.Allah saglikla kurtarsin canim.

kanama çok fazla degil sadece belli olacak kadar iç çamaşırının ortası kadar yani arkadaşların dediği gici 1 parmak uzunludunda oluyor.

merhaba bende ne nişan ne de suyumun boşalması olmamıştı.sancılarım basladı adet sancısı gibi yarım saatte bir, ertesi gün doktora gittim 1cm acılmıs dedi muayene yaptıgım için kanaman olacak dedi ve gun boyu kanamam oldu az az.gece 1de sancılarım 3 dk yA Bİ DÜŞÜNCE HASTANEYE GİTTİM 5CM Dİ RAHİM.5 saat sonra dogum yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…