bana yardııımm ediin

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
ben 13 haftalık hamileyim ve ilk haftadan beri sürekli midem bulanıyo hiç bişey yiyemiyorum.su içsem dahi tekrar istifra edıyorum.hergun en az 5 6 kez istifra ediyorum.doktor ilac verıyo ama yaramıyo.ben ne yapcam bı fıkrı olan varmıııııııı.senağlama

• Konu Sahibi EU2

leblebi ye cnm.sbah yataktan kalkmadan ye.kalkınca bulantın olmaz.sureklı at agzına ıste.iyi geliyormus ben yemedım de hiç sedacım denemiş ve şimdi bulantısı yokmus.

• Konu Sahibi EU2
ah turti aynı sorun bendede var midem bişey tutmuyo sürekli istifra ediyorum şimdiden 2 kilo verdim ne denediysem olmadı kraker yiyorum tuzu midemi kaldırıyo beyaz leblebi dediler 1 gün işe yaradı sonra oda olmadı ne yesem midem yanıyo ve çıkarıyorum inşallah biran önce biterde hamişliğin tadını çıkarırız

• Konu Sahibi EU2
tuzlu kraker de yiyebilirsin ole iyi gelir diyorlardi ama ben yemedim
yogurt yerdim sut icerdim simdi cok sukur kalmadi sadece
migde yanmalari var artik

• Konu Sahibi EU2
canim hicbirseyin faydasi olmuyo seni üzmek istemiyorum ama ilk bebegimde ben onu 9 ay cektim insallah sen 3 ayda kurtulursun cok kötü bulanti ben kendimden biliyorum kendine iyi bak

• Konu Sahibi EU2
canım azda olsa benimde mide bulantım oluyor ama çubuk kraker yeyince geçiyor benimkisi..

• Konu Sahibi EU2
kızlar benimde aybısı ne leblebi ne cubuk kreker ben bide calışıyorum düşünün artık Emedur verdi onuda fazla yutmak istemiyorum zaten faydasıda olmuyor iki gün hastanede yattım serumla beslendim sabah akşam bulantı iğnesi oldum o zaman iyiydim işte bu sefer patronumla sorun oldu senin canın tatlı dedi 12. haftadayım baş ağrılarıda başladı oda mideme vuruyor daha beter oluyorum durmadan kilo veriyorum tek korkum bebişim inşallah o iyi sağlıklı olur su bile içemiyorum ağzımın içi zehir gibi suyun taduıı değişik geliyor gecen eşime dedim sen kolalı bardağa falan mı koydun suyu tatlı bu meğerse benim ağzımdanmış

• Konu Sahibi EU2
turticim bende 13 haftalık hamileyim benimde geçen haftaya kadar bulantılarım devam etti dr.um bana açlıktan olduğunu ve sürekli olarak bişeyler atıştırmamı söyledi hiç bir ilaçta vermedi atıştırdığın sürece bulantın olmayacak dedi ve şimdi onun dedği gibi yapıyorum ve bulantım kalmadı şükür aç karnına su içersen daha çok bulanıyor
elma yiyebilirsin benim bulantımı çok hafifletirdi ve tok tutuyordu

• Konu Sahibi EU2
ah kader arkadasım allah yardımcımız olsun inan çok zor seni iyi anlıyorum.insallah en kısa zamanda düzelırız.

bende aynı sorunları yaşıyorum. geçen gün serum taktılar artık. ne zor bir durummuş. umarım bir an önce geçer..

evet arkadaşım sana katılıyorum bana da dr aynı şeyi söyledi asla ac kalmamamı mide bulantısı hissettigin anda bir şeyler atıştırmamı midemi asla fazla doldurmamamı söyledi.ve elmanın gercekten cok faydasını gördüm bebegim içinde cok gerekli olan bi meyve imiş a.s.

canım doğru olan bu aslında miğdemiz bulanıyor diye bişe yiyemiyeceğimizi düşünüp aç kalıoruz bu dahaçok miğde bulantısına ve sonrasında kusmalara neden oluyor bana edilen tavsiyeler çıkartacağını bilsen dahi bişeler yemem gerektiydi bende artık öyle yapıyorum allaha şükür aç kalmadığım içinde çıkarmıyorum

valla kızlar ben yediğimide cıkardığım için o aç kalmama olayı bende işe yaramadı akşama kadar durmadan bişeyler yiyorum ama sonuç ayrı bünyeden bünyeye değiiyor demek ki

Benim de bulantılarım giderek hafifledi. Öyle bir şey ki bulantı için ne yesen ertesi gün aynı şey mideni bulandırmaya başlıyordu. Önce limon denedim. Birkaç gün işe yaradı. Sonra leblebi. Ama sarı leblebiler daha çok mide bulandırıyor üstelik çıkaramıyorsun da o yüzden beyaz leblebi tercih edin. Bunun haricinde ben maden suyu ve özellikle yeşil elmanın çok faydasını gördüm. Bir de bu kişisel bir şey. Rahat yiyeceğiniz şeyleri sizin keşfetmeniz gerekiyor. kimimizin canı tatlı istiyor, bir diğerimiz ekşi... O nedenle özellikle aç kalmamaya dikkat edin ve ne olursa olsun az yiyin. Bunun da bulantılarda çok etkisi varmış.

Bir de küçük not. Yemekten sonra asla uzanmayın. Yarım saat dik oturun. Bu bulantının oluşmaması için çok önemli kızlar...

Bu arada benim derdim artık yemek değil. İş yerindeki bir kızın parfümü. Çıldırıyorum. Kız gelince o günüm kabus oluyor. Dayanamıyorum onun parfümüne ama ayıp olur diye de bir şey söyleyemiyorum. O kadar zor ki. Burnuma tıkaç takıp oturacağım

bende eşimin parfümünden tiksindim bu arada soda içtim biraz evvel birazcık kesti yeşil elmayıda denedim ben olmadı leblebi daha cok bulandırdı

canım parfüm kokusu dayanılmaz ama ben senden daha kötü durumdayım okonuda çünkü benim parfümeri dükkanı var ve düşün yani akşama kadar ben parfüm kokularına mecbur katlanıyorum

beyaz tuzlu leblebi tuzlu peynır kırakar pastırma bide bunlar benim bulantımı keserdi 4 ay hiç bişey yiyemedim seni çok iyi anlıyorum

Süar inanamıyorum :) nasıl dayanıyorsun. Ki tut ben eşimin traş losyonundan bile böğğ deyip kaçıyorum. Gerçekten çok sabırlısın, takdir ettim seni.

Süar inanamıyorum :) nasıl dayanıyorsun. Ki tut ben eşimin traş losyonundan bile böğğ deyip kaçıyorum. Gerçekten çok sabırlısın, takdir ettim seni.

canım dayanmak zorundayım mecbur evde el kremini bile süremezken burda gelen müşterilere farklı farklı parfümleri sıkıyorum bazen çok kötü oluyorum ozamanda kapatıp gidiyorum valla hiç bişe umrumda olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…