Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

Bu benzetme harikaydı bayıldım ve kenarlardan kesip whatsap durum yaptım. Kadın benim durumları görüyor. Onun da hakkı neye benzediğini bilmek
Konunuzda sonuna kadar haklısınız ama bu tavırlarınızı doğru bulmuyorum. Ben de kadını gördüm gayet normal bir kadındı. Ne iriydi ne kara kuruydu saçlar kaşlar siyahtı sadece. Aldatıldığınız için ben ondan daha iyiyim o çok çirkin bir kadın diye düşünmek istiyorsunuz ama hadi çok çirkin bir kadın diyelim. Önemli olan dış görünüşü değil ki yaptığı şey.

Haklısınız. adam olsalar vicdanları olsa zaten bunları yapmazlardı ki şimdi neye üzülsünler aile kimin umurunda çocuk kimin umurunda... Bu arada ben ne kadar nafaka alırım sizce 1 çocuk var 10 yaşında erkek exin maaş 38

Ben 2 çocuğuma 9 bin alıyorum maaşı 60 bin.(not: nafaka düşürme davası açtı. 600 lira verebilirmiş. 1,5 yıldır mahkemedeyiz)

Kurumdan birine durumu anlatın ve kimseye anlatmaması konusunda tembihleyin :) en kötü boşandıktan sonra bu olay duyulur. Sonuçta bir ızdırap içinde okuduklarınıza sinirlenip yapılanları hazmedemediğiniz için anlatıyosunuz. Ayrıca bırakın boklarında boğulsunlar bugün kaç yıllık eşine böyle konuşan kim bilir yarın o metresine neler yapacak. Millet ne meraklıymış metres olmaya. Ve evet çirkin olduğuna eminim bunların içinin çirkinliği yüzüne yansıyor çünkü ben tahmin edebiliyorum tipini.

Bu evliligi biz kadinlar mi çok onemsiyoruz diye düşünmeye başladim. Düm iş arkadaslarimla yemege gttik. Çocuklar yeni evli eşlerini de çok seviyolar ama paso ya kız kesip puanlama yaptilar, begendikleri kizlari gorunce ayni yerde iki uç kere gectiler belki tanisir konusuruz diye. Yani bunlar ne kadar severek evleniyolar ama nefis durumuna gercekten hakim olamiyopar boyle seyler bile aldatma degil onlara gore eglence sadece.

Evet maalesef tuhaf bir döneme denk geldik. En kötüsü de kimseye güvenimiz kalmadı. Mutlaka iyi insanlar vardır ama ben mesela artık güvenmem kimseye. Kardeşim yeni evli arkadaşını görüyor. Söz de kocası ölüp bitiyor kadına. Neyse kardeşime eşim x demiş arkadaşım da y. Yani tanıştırmış. Kardeşim diyor adam hikayemi izlemiş 1 gün sonra! Ne tanıdığı biri ne arkadaş hukuku var aralarında.

Kendi cocugundan para esirgeyecek soysuzlar.Ben çocuk için çok daha az alırım yani
Maalesef öyle görünüyor. Tavsiyem çocuğun tüm giderlerini faturalandır. Saçma gelebilir ama oyun salonuna götürsen onu bile faturalandır. Mahkeme evraka göre karar veriyor. Bazen onu bile iyi bir avukat açıklamazsa görmezden geliyor.

Hayat arkadaşının da karakterlisini diliyorum. Sizinle beraberken bu aşağılık benzetmeleri yapıp bir de utanmadan elin kadınına sizden bu şekilde bahsedip bununla eğlenen bir herifin ağzından girin burnundan çıkın, yanına bırakmayın. Saygısız, karaktersiz, erkeğimsi varlık.

Rica ederim. Bu farkli duygu durumlari normal. Bi kere eski esinizde sizin onun sesini duyma ihtimaline karşın kendisini geziyor mutlu vs gibi yansitiyordur muhtemelen.
Insan hep karsisindaki insan helede hatali karsi taraf ise onun sucuna rağmen daha mutlu oldugunu dusundugunde kendini yine depresif hisseder cunku bu adil gelmez. Gercekte mutsuz olabilir yada asıl mutsuzlugu sonradan yasayacakta olabilir.
Ne zaman gececek bilemeyiz kisiden kisiye farklilik gosterir. Ama kendiniz uzerinde calisip dogru tanimlar, anlar ve yonetebilirseniz duygularinizi cok daha kolay ve cabuk kurtulursunuz inşallah. Sevgiler

Biri aksu milli eğitim biri elmali milli eğitim
Bu şekilde yazınca ilgili kurumların sitesine girilip ilgili kişilerin bilgilerine ulaşılabilir. Bu yasal ve etik olarak uygun değil. Bu şekilde ifşalayamazsınız insanları. Ayrıca işyerlerinde kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmiyor. İki gün dedikodusu yapılıp olağan akışa dönülüyor. Hayatınıza devam edin

Yooo öyle olmuyor. Bu 2 gün konuşulup kapatılacak bir dedikodu malzemesi değil. Düşünsene böyle ahlaksız namussuz 2 kişi çocuğuna eğitim! Veriyor. Belki orda burda uygunsuz hareketleri vardır. Neyse en azından dışlanırlar. Biz kurumda buna benzer bir şeye şahit olduk. He işlerinden olmadılar. Çünkü ikisinin eşi de midesizdi boşanmadı. Ama diğer insanlar dışladılar. Ben gördüğüm yerde iğrenerek bakıyorum asla muhatap olmuyorum.

Bu her kurumda yaşanıyor, artık o kadar normalleşti ki kimse şaşırmıyor. O insanların da umrunda olmuyor dışlanmak, ötekileştirilmek. İş yerinde kim kimin umrunda sanki. Kadın şube müdürüymüş, o konumda oldukça insanlar müdürüm müdürüm diye peşinde dolaşacaklar gene.

Çalıştıkları yer adlarını vermişsiniz 2 saniyemi almadı kadını bulmak.
Kişisel bilgi paylaşmayın daha fazla başınıza iş açacaksınız
Birşey olmaz. Konu sahibi anonim. O ahlaksızın şikayet etmeye hali kalmamış zaten. Ha ne mal olduğunu herkes biliyordur o da ayrı

Erkekler gerçekten cok normal görüyor bunu. Biz çok sahipleniyoruz onları. Hayatımızın merkezine koyuyoruz. Sonuç hüsran

İsim vermedim ki ilçe milli eğitimde personel derya deniz.. sari çizmeli Mehmet Ağa

Kendimi yokladığımda ne bir özlem ne bir aşk acısı hissetmiyorum. Sadece arkamdan konuşmalarına ve emeklerime acıyorum. Bunları atlatmak daha kolay diye düşünüyorum. Ya deli divane sevseydim eşimi o zaman kahrolurdum. Buna şükür ediyorum

Çalıştıkları yer adlarını vermişsiniz 2 saniyemi almadı kadını bulmak.
Kişisel bilgi paylaşmayın daha fazla başınıza iş açacaksınız
+1 . Daha önce başka birinin aldatılma konusunda isim de söylemişti konu sahibi. Bence yanlış yapıyor, direkt bulunuyor söylediği şeylerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…