Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

Xyzel 56789

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
141
559
Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹

Bakın sizin kocanız leş. Benim size tavsiyem artık mesajlarını filan deşmeyin deştikçe daha pis şeyler çıkacak bu da en çok sizi üzecek. Desek de yapacaksınız ama bunları deştikçe daha da çok üzüleceksiniz. Adam leş bunu kabul ederseniz yaptığı şeyleri de kabullenirsiniz ha bir eksik ha bir fazla

düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor.

İşte bu yüzden erkeklere hizmetçilik yapmamalıyız. Sağlık sorunları yoksa kıçlarını kaldırıp her işlerini yapacaklar. Kim bilir kaç kere onun tuvaletini, sakallarını kesip batırdığı yerleri temizledin, kaç kere karnını doyurdun. Üç kuruşluk adama böyle krallar gibi davranmamak gerek. En çok kendimize değer vermeliyiz.

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
canınızı sıkmayın şerefsiz ÖKÜZ için,
sizin adınıza çok üzüldüm :KK43:

Kadının size yönelik başka hakaretleri varsa ki bu da olur farketmez suç duyurusunda bulunun. Takipsizlik çıksa bile maksat adı geçsin kurum duysun
Avukatım şunu soyledi
[6/9 08:41] Avukat: Hakaret suçunun oluşması için mesajı direkt size göndermesi gerek
[6/9 08:41] Avukat: Ya da arkanızdan hakaret ediyorsa da en az 3 kişinin duyması gerek
[6/9 08:41] Avukat: Yoksa türk ceza kanunu kapsamında hakaret suçunun unsurları oluşmuyor

Tekrar merhaba hanımlar.

Ben senin yerinde olsam, o kurumdan biriyle kısa zamanda çok yakın arkadaş olur bu kadını hepsine yavaş yavaş rezil ederdim.

Geçmişi kurcalarken , geleceği kaciriyorsun. Barış ozcanin podcasti dinledim . Yaş sadece bir sayımıdır diye ordan hayatın önemini, hayatı yaşamayi o kadar tatlı dille antlaşmış ki . Bu forumda herkesi dinlemesini tavsiye ederim . Sizde dinleyin ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız

Geçmişi kurcalarken , geleceği kaciriyorsun. Barış ozcanin podcasti dinledim . Yaş sadece bir sayımıdır diye ordan hayatın önemini, hayatı yaşamayi o kadar tatlı dille antlaşmış ki . Bu forumda herkesi dinlemesini tavsiye ederim . Sizde dinleyin ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız
Link atın lütfen

Tekrar merhaba hanımlar.
Bir erkeğin gerçek yüzünü ayrılırken görürsünüz. İnsan olsa iyi ya da kötü senelerini geçirdiği kişinin arkasından atıp tutmazdı bu da doğru bir karar verdiğinizi gösteriyor. Aslında gördüklerinize sevinmelisiniz.en azından içinizde 'acaba doğru mu yaptım' gibi bir soru olmaz. Üzülmeye bile değmez bırakın kendi pisliğinde boğulsun.

X