Bana neler oluyor ?....

Bende bende bir sorun var diodum ama benim dururmum dan daha vahim miş senin durumun be yawrum....)))))))))
hehehheheh ay sen çok yaşa emi?
çok güldürdün beni ya allah seni bir ömür boyu kırışık çizgileri bırakmaksızın güldürsün inşallah şekerim.....

Bende bende bir sorun var diodum ama benim dururmum dan daha vahim miş senin durumun be yawrum....)))))))))
hehehheheh ay sen çok yaşa emi?
çok güldürdün beni ya allah seni bir ömür boyu kırışık çizgileri bırakmaksızın güldürsün inşallah şekerim.....

ayyyy inşallah :Saruboceq:
gülerken bile kırışcağımı düşünüp içim yana yana gülüyorum
çok fazla ağzımı açarak gülmemeye çalışıyorum tebessüm ediyorum fln
happy aging olayları fln bana göre değilmiş onu anladım ben bana antiaginglazımhihoyyyt

Tamam canım ben yaşlansamda bu güzelliğim bende ebedi canım ben sana veririm kremlerimi....
Ama dert dediğin suda bir dalgadır sadece....
Dost dediğin çölde bir sahradır sadece.....
( sana)

neden bazı zamnalar bu kadar farklı ruh hallerine bürünüyoruz ki hemde bazen hiç bir derdimiz yokken acaba rahat mı batıyor hani öle derler ya ?
:eek:klava:

Yok canım dertsiz insan pek yok herkesin içinde bi derdi var mutlaka dışarıya belli etmemeye çalışsa bile ama bu yaşadığımız sonbaharın verdiği bi mutsuzluk bence zaten uzmanlarda diyolar gün ışığı azaldığı için bunalıma giriyormuşuz -tatlicadiarzu- birde hayatımızın monotonluğun verdiği bir sıkıntı da olabilir

Yok canım dertsiz insan pek yok herkesin içinde bi derdi var mutlaka dışarıya belli etmemeye çalışsa bile ama bu yaşadığımız sonbaharın verdiği bi mutsuzluk bence zaten uzmanlarda diyolar gün ışığı azaldığı için bunalıma giriyormuşuz -tatlicadiarzu- birde hayatımızın monotonluğun verdiği bir sıkıntı da olabilir
bende öle tahmin ediyorum aslında canım umarım sadece sebep budur allahım beterinden korusun inşallah....

X