Bana makyaj konusunda yardımcı olabilecek var mı

englishmaster

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
857
1.447
Makyaj yapmayı hiç bilmiyorum makyaj malzemelerimde bana hiç olmayacak türden aldım hep simli falan farlarım var hiç yakışmıyor bana .Bana güzel bir far paleti işe giderken falan kullanabileyim öyle simli olmasın bir de hangi rimeli alsam akıyor pandaya dönüyorum akmayan bir rimel önerirseniz çok çok mutlu olurum başka konularda da olur bu ikisi aklıma geldi esmerim bu arada 💗💗artık makyaj yaptığımda cirkinlesmeyeyim o derece anlamam insanlar yaptığımda Güler 😄

Makyaj yapmayı hiç bilmiyorum makyaj malzemelerimde bana hiç olmayacak türden aldım hep simli falan farlarım var hiç yakışmıyor bana .Bana güzel bir far paleti işe giderken falan kullanabileyim öyle simli olmasın bir de hangi rimeli alsam akıyor pandaya dönüyorum akmayan bir rimel önerirseniz çok çok mutlu olurum başka konularda da olur bu ikisi aklıma geldi esmerim bu arada 💗💗artık makyaj yaptığımda cirkinlesmeyeyim o derece anlamam insanlar yaptığımda Güler 😄
Revolution markasının farları fiyat ve performans olarak çok iyi. Maskarada ise maybelline lash sensational ve deborah milano double effect .. kullanıyorum ikiside akmıyor bende😅

Marka oneremem ama
Su yeni nesil parmakla uygulayabildigin krem farlar, rujlar alliklar falan acayip kolay kullanmasi.
Ben de beceremem, bunlarla iyiyim gene

Revolution far paketleri f/p ürünleri
Rimelde son zamanlarda favorim loreal Paris teleskobik. Maybeline rimelleri de çok kaliteli.
Allık olarak max factor, loreal Paris, flormar bakabilirsin
Ruj golden rose olabilir

Ben lorealin bu rimeli cok tavsiye ederim. Cok agladim kendisi gozumdeyken hic koalaya donmedim. Temizlemesi de kolay. Onceden mac kullanirdim. O da hic akmazdi ama cok zor temizlenirdi.

Far icin de marka oneremwywcwgim ama kahverengi yani toprak tonlarinda alin. Herkesin ten rengi farkli oldugu icin buradan soyleyemem. Bir tane goz kapaginiz ile ayni renkte bir far alin. Ben yine loreal markasindan cok memnunum. Bir tane de diger farin 2 ton koyusundan alin golgelendirme icin. Ya da mat kahve tonlarinin oldugu bir palet secin.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 30
Rimelin akması göz yapısı ile alakali olabilir benim gözümde göz kalemi sevmez.

X