Bana göre 6+3 ultrasyonda 5 hafta

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
134
36
20
Benim adetim en son 16 Aralık buna göre 6+3 olmam gerekiyor fakat dün lekenmem geldi ve bugün gittiğimde ultrasyonda 5 haftalık gözüktü. Doktorum düşük önleyici verdi ve bazı tahliller verdik.( henüz çıkmadı). Aranızda bu durumu yaşayanlar var mı ?

Benim adetim en son 16 Aralık buna göre 6+3 olmam gerekiyor fakat dün lekenmem geldi ve bugün gittiğimde ultrasyonda 5 haftalık gözüktü. Doktorum düşük önleyici verdi ve bazı tahliller verdik.( henüz çıkmadı). Aranızda bu durumu yaşayanlar var mı ?
Bende 6. Haftada gittiğimde 5 haftalık görünmüştü ultrasonda. Doktor sıkıntı değil zamanla aradaki fark kapanır demişti. Kalp atışı için gittik 8. Haftada ve haftasiyla uyumlu çıkmıştı.

Canim.yanlis hesaplamis olabilirmisin 16 araliksa 6 haftalik nasil olucak adet oldugun tarih mi 16 aralik olman gerek ama olmadigin gun mu ?

Kasım yazacağına Aralık yazdı galiba
Aynrn galiba benimde son adetim 22 kasimdi yarin 6 haftalik olucak 4+5 de gittigimde vajinal ultrasonla 5.4 mm kese gördü. Kan sulandirici igne hap başladi gecmiste bi dusugum oldugu icin cuma tekrar kontrolum var. Normal brnce bir haftaya takilma brnce ilerleyip bebek buyuyuncr düzeltme yapiliyormus zaten. Ilk haftalar boyle sapmalar normal galiba

Geç döllenme de olabilir.
Yani tahmin ettiğiniz zamanda değil de birkaç gün sonra yumurtlamış olabilirsiniz.
Herkesin döngüsü farklı. Herkesin yumurtlaması farklı.

Geç döllenme de olabilir.
Yani tahmin ettiğiniz zamanda değil de birkaç gün sonra yumurtlamış olabilirsiniz.
Herkesin döngüsü farklı. Herkesin yumurtlaması farklı.
Bilmiyorum inşallah öyledir sağlıklı olsun da geç erken önemli değil 🙏🙏

Gec döllenme olabilir canım benim de öyle

Kanamanda varmiş düşük yapiyorda olabilrsn. Benimde 6+3 de 5 haftalik dedi. Ama benim kanamam yoktu. Suan 28 haftaligim haftamla uyumlu suan

Aynrn galiba benimde son adetim 22 kasimdi yarin 6 haftalik olucak 4+5 de gittigimde vajinal ultrasonla 5.4 mm kese gördü. Kan sulandirici igne hap başladi gecmiste bi dusugum oldugu icin cuma tekrar kontrolum var. Normal brnce bir haftaya takilma brnce ilerleyip bebek buyuyuncr düzeltme yapiliyormus zaten. Ilk haftalar boyle sapmalar normal galiba
merhaba benimde 22 kasım son adet tarihim 6+3du ama bugün doktor gec döllenme var 5+3 dedi henüz kalp atısı duymadık haftaya tekrar çağırdı

merhaba benimde 22 kasım son adet tarihim 6+3du ama bugün doktor gec döllenme var 5+3 dedi henüz kalp atısı duymadık haftaya tekrar çağırdı
Benim biraz kanamam olunca pazartesi gunu tekrardan gitmek zorunda kaldim doktora nokta kadar bebegi görüyorum haftaya kalbini duyariz dedi.

X