bana dua edin kızlar :)

F

fındıkk kurdum 81

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi fındıkk kurdum 81
merhaba arkadaşlar bileniniiz vardır 11 haftalık hamileyim :nazar:düşük tehilkem olduğu için yaklaşık 1,5 aydır evde dinleniyorum:emir_bebek: ne sokak nede başka bişey 1,5 aydır kayınvalidem bakıyo bana ve evime hasret kaldımÇok üzgünüm çoook yarın kısmetse dr gitçem artık dr yat mı dicek kalk mı dicek yarın belli olacak :a015:kızlar bana dua edin:Saruboceq: bebeğim sağlıklı olsun bende yatmaktan kurtulayım kaydirigubbakcemile2hepinizi öpüyorumkaydirigubbakcemile3:teselli: yarın sonucu bildiririm

Allah yardımcın olsun canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin...

Allah'ım yüzüne gülsün inşallah.Tez zamanda sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur inşallah.Sakin ol ve doktorunun söylediklerini aynen yap bak göreceksin bu riskli günler elbet geçecek ve bebeğini kucağına aldığın andan itibaren herşey bitmiş olucak.Çok güzel bebeğinle yeni bir hayata merhaba diyeceksin..:emir_bebek:

Rabbim bütün anne olmak isteyenlerede:CüvCüv: bu güzel duyguyu tattırsın inşallah.:Saruboceq:

Allah yardımcın olsun arkadaşım yavrunu sana bağışlasın Allah nazardan korusun yavrularımızı

Canım iy şeyler düşün ki iyi olsun işallah Allahın izniyle dr.da güzel şeyler söylecektir böyle diliyorum senin için Rabbim yardımcın olsun canım sğlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin sana :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar bileniniiz vardır 11 haftalık hamileyim :nazar:düşük tehilkem olduğu için yaklaşık 1,5 aydır evde dinleniyorum:emir_bebek: ne sokak nede başka bişey 1,5 aydır kayınvalidem bakıyo bana ve evime hasret kaldımÇok üzgünüm çoook yarın kısmetse dr gitçem artık dr yat mı dicek kalk mı dicek yarın belli olacak :a015:kızlar bana dua edin:Saruboceq: bebeğim sağlıklı olsun bende yatmaktan kurtulayım kaydirigubbakcemile2hepinizi öpüyorumkaydirigubbakcemile3:teselli: yarın sonucu bildiririm

inşallah hersey yoluna grmiştir.kotu bse yoktr.icini ferah tut üzülmee:emir_bebek:

inşallah hersey umduğun gibi gelişir cnm gecmiş olsun yarınkı cevabını beklıcez

rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin...............

allahım hepimizi nazarlardan saklasın yavrularımız tam vaktınde kucagımıza saglıkla sevıncle almak nasıp olsun

canım ya bılıyorum düşük tehlıken oldugunu.inşallah doktordan hayırlı haberlerını alırsında hamılelıgını rahat gecırırsın.buarada ıkımızde düzcelıyız :))

bende akcakocada oturuyorum,jandarmanın üst tarafında :)) tesedüfe bak canım bırı gelıyo aklıma adın nazlımı???????

canim ya Allah yardimcin olsun,saglik sihhat versin insallah gecer dusuk tehliken...insallah rahatlarsin canim...

canım ya bılıyorum düşük tehlıken oldugunu.inşallah doktordan hayırlı haberlerını alırsında hamılelıgını rahat gecırırsın.buarada ıkımızde düzcelıyız :))

sağol canım drda düzcede ben akçakocadayım sen nerdensin yakınsak tanımak isterim seni:1hug:

eveeeet peki sen??????

canım sen benı tanımazsın,ümitin eşisin dimi yınede yalnıs olmasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben emel dolayısıyla tanıyorum :1hug: ve ablam senın kayınvalıdenın altkatında oturuyor kaydirigubbakcemile3 saadet benım ablam.bılmıyorum bahsettımı hiç benden

inanmıyorum yanı burda akcakocalı bırıyle rastlasagım hiçmi hiç aklıma gelmezdı :)) bu arada ben tugba

canım sen benı tanımazsın,ümitin eşisin dimi yınede yalnıs olmasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben emel dolayısıyla tanıyorum :1hug: ve ablam senın kayınvalıdenın altkatında oturuyor kaydirigubbakcemile3 saadet benım ablam.bılmıyorum bahsettımı hiç benden

bizde annemle tahmin etmiştik canım sana çok geçmiş olsun çok üzüldüm duyduğumda gerçekten seni çok iyi anlıyorum benim bu ikinci hamileliğim ilki benimde düştü bende çok üzüldüm yiyecek ekmeği ekmeği yokmuş gibi düşünücez neyse bana dua et olurmu yarın gidiyorum ben seninle tanışmak isterim saadet ablaya gelmiyosun hiç gelirsen haberim olsun seninle tanışmak isterim

bizde annemle tahmin etmiştik canım sana çok geçmiş olsun çok üzüldüm duyduğumda gerçekten seni çok iyi anlıyorum benim bu ikinci hamileliğim ilki benimde düştü bende çok üzüldüm yiyecek ekmeği ekmeği yokmuş gibi düşünücez neyse bana dua et olurmu yarın gidiyorum ben seninle tanışmak isterim saadet ablaya gelmiyosun hiç gelirsen haberim olsun seninle tanışmak isterim

günaydın nazlı nbr,kac gündür sitede bı sorun var giremıyorum bı türlü kötükedihüso.nasıl gecti muayenen merak ettım,inşallah bi sorun yoktur:1hug:.bende atlattım Allah a şükür o zor günleri,bıde geecen hafta muayeneye gıdınce şükürler olsun ters bır durum cıkmadı hersey normal dedı:dance:.bu ayda korunucam adet olduktan sonra daha korunmıycam sanırım.:teytey::sm_cool::teytey::sm_cool:

canım inşallah bir sorun yoktur Allah yardımcın olsun...bende tam 2 ay yattım ve şükür bebeğim sağlıkla dünyaya geldi...

X