bana da yardım lütfen

merv4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
10
0
Dün ve bugün sabah olmak üzere 2 adet test yaptım ( lena adlı bir marka )
ikisi de tek çizgi çıktı. Fakat bu sabah yaptığımda iki damla mı üç damla mı idrar koyduğumu farkedemedim damlalık kaydı bir anda. test sonucu için kaç damla olduğu bir problem doğurur mu? Testin kontrol ve test bölmeleri kaymış gibiydi bir resim eklesem bakar mısınız? Lütfen yardım edin bana da çok teşekkürler şimdiden.
$05072010020.jpg

ayrıca en son mayısın 25inde adet gördüm.
4gündür kadar çok fazla akıntım vardı, bugün azaldı, göğüslerimde bir acı yok ama uçlarda biraz hassasiyet var gibi.
şimdiye kadar dikkat etiiklerim bunlar.
ama hamile kalmış olmama ihtimal veremedim, çünkü eşimle geçtiğimiz ay içinde sadece bir kez beraber olduk şehir dışında olması nedeni ile ve prezervatifle korunduk.
ayrıca ani kilo kaybım var, iki aydır rejimdeyim. Sanırım o etkiledi gecikmesini, olabilir mi?
nette okudum, idrarı bir süre akıttıktan sonra test için sağlıklı olur diye, ben direk ilk idrarımla yaptım peki bu sorun olur mu?
bilmediğim o kadar çok şey var ki, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
merve bence hamile değilsin canım rejimden ve hava değişimden gecikmiş olabirsin bence bi dr a görünsen iyi olur

bebek istiyormusun istemiyormusun bilmiyorum ama hamile değilsin canım buna emin ol. ayrıca hem bir kez hemde korunarak ilişki yaşamışsın. bu şekilde hamile kalman için mucize bile yetmez. test yanılmaz bi kaç damla eksik bile olsa hemde. yapmış olduğun diyet büyük ihtimalle metabolizmanda değişiklik yaratmış. geciken adetinin sebebi bu olsa gerek. herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

merve bence hamile değilsin canım rejimden ve hava değişimden gecikmiş olabirsin bence bi dr a görünsen iyi olur

çok teşekkrler cevap için. değilmi eğer öyle bir şey olsaydı bir ay geçti üzerinden, idrarımda mutlaka belli olurdu.
peki testte iki ya da üç damla olmasının, ve orta idrarla değilde, ilk idrarla yapılmasının bir farkı olur mu?

canım resimde ikinci çizgiyi göremedim ben.ama istiyosanız inşallahta hamilesindir.en kesin kan tahlili gösterir

bebek istiyormusun istemiyormusun bilmiyorum ama hamile değilsin canım buna emin ol. ayrıca hem bir kez hemde korunarak ilişki yaşamışsın. bu şekilde hamile kalman için mucize bile yetmez. test yanılmaz bi kaç damla eksik bile olsa hemde. yapmış olduğun diyet büyük ihtimalle metabolizmanda değişiklik yaratmış. geciken adetinin sebebi bu olsa gerek. herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

istemiyorum canm, henüz 3 aylık evliyim.
çok teşekkrler cevabın için.
fakat testin ilk idrarle veya orta idrarle yapılmasında bi değişiklik olur mu?

canım bukadar gecikmeye belli olurdu herhalde teste
bence kan aldır en güvenilir sonuç bende senin durumundayım en son 25mayısta adet oldum bidahada doğum kontrol hapımı almadım bebişe karar verdik ama bugün oldu hala adet olmadım 25haziranda kanda baktırdım negatif 28haziranda doktorum ultrason ile baktı bişe göremedi hapı kesince olur normal dedi kist falanda yok herşey tertemiz ben şimdi bir kaç gün bekleyip mecburen adet söktürücü kullanmak zorunda kalacam
ama bence sen kesin doktora git allah korusun kist falan olabilir ve adetin gelince 2./3. günü git kan aldır hormon testi yaptır zararı olmaz nasıl olsa bi rutin kontrolden geç
ben hiç bir sorunum olmasa bile 6 ayda bi gider rutin testler yaptırırım smear de aldırırım

istemiyorum canm, henüz 3 aylık evliyim.
çok teşekkrler cevabın için.
fakat testin ilk idrarle veya orta idrarle yapılmasında bi değişiklik olur mu?

bu kadar zaman geçtikten sonra hiç fark etmez hangi idrarla yaptığın canım
çok kilo verdiysende normal gecikme olur
ama bence doktoruna danışmanda fayda var

canım bukadar gecikmeye belli olurdu herhalde teste
bence kan aldır en güvenilir sonuç bende senin durumundayım en son 25mayısta adet oldum bidahada doğum kontrol hapımı almadım bebişe karar verdik ama bugün oldu hala adet olmadım 25haziranda kanda baktırdım negatif 28haziranda doktorum ultrason ile baktı bişe göremedi hapı kesince olur normal dedi kist falanda yok herşey tertemiz ben şimdi bir kaç gün bekleyip mecburen adet söktürücü kullanmak zorunda kalacam
ama bence sen kesin doktora git allah korusun kist falan olabilir ve adetin gelince 2./3. günü git kan aldır hormon testi yaptır zararı olmaz nasıl olsa bi rutin kontrolden geç
ben hiç bir sorunum olmasa bile 6 ayda bi gider rutin testler yaptırırım smear de aldırırım

haklısın canm , ben diyete bağladım çünkü bir anda kilo verdim ve sıkı spor da yaptım. hamile olamazsın diyorsun? eşim de böyle söylüyor birşey yapmadıkki kolay mı öyle diyor ama işte ben..

X