Bana da bir fikir verin lütfen..!!

Bu sabah kırmızılar geldi..bütün umutlar çöpeee..

kizlar 3 gundur kasik agrim war ara arada mide bulantisi en onemliside su gibi renksiz kokusuz akintm oluyor sanki adet oldugumu hissediyorm kontrol ediyorm surekli..sizce bunn sebebi ne olabilir..benm bat 12 aralik heveslenmek istemiyrm ama umut iste..

kizlar 3 gundur kasik agrim war ara arada mide bulantisi en onemliside su gibi renksiz kokusuz akintm oluyor sanki adet oldugumu hissediyorm kontrol ediyorm surekli..sizce bunn sebebi ne olabilir..benm bat 12 aralik heveslenmek istemiyrm ama umut iste..
batına daha çok varmış canım;o akıntı yumurtlama ile ilgili olabilir.Bende de şu sıralar bulantı varmış gbi geliyor,aklımızın bir oyunu olabilir.Ama inşallah bebiş ile ilgilidir.:nazar::nazar::emir_bebek:

of ya hamile deilsek adet olalım böle beklemek çok zor..
benim 13 ekimde olmam lazımdı..
8 gün geçti..
14 ekimde kan testi yaptrdım 0.1 negatifti..
neyse eve geldim adet olurum dedim moralim bozulmuştu burada bi çok yazı okudum geç döllenme ile ilgili..tabi hemen umutlandım..
dün ve bugun benim acaip şekilde agrım var ama adet agrısı hani ilk gün agrın olur ya aynen öle sadece kan gelmiyor tek fark bu...
hatta sabah uyandıgımda keisn adet oluyorum dedim baktım bşy yok..
idrar testi yaptım dün o da negatif..
doktora gidip hamile deilsin dedigini duymak istemiyorum..
çünkü 1 hafta önceki kan testinde negatif olunca çok üzülmüştüm:KK43:
inş hamileyizdir kıslar:KK43:

benim adetim zaten düzensizdi ama yememe içmeme cinsel hayatıma sporuma herşeyime dikkat ederek evlendikten sonra bir yıl içinde düzene sokmaya başlamıştım, 35.gün muhakkak oluyordum
bir keresinde on gün civarı geciktim ama hamile değilmişim
herhalde yine düzensizleşiyor diye üzülmüştüm ama ertesi ay 14 gün geciktiğinde hamile olduğumu öğrendim

başka bir konuya daha yazmıştım, geç döllenme olmuş adet tarihime göre 1 hafta geriden takip ediyoruz
bu arada biraz araştırmıştım kimyasal gebelik vb durumları. döllenme daha kanaldayken rahme dvarmadan bile son bulabilirmiş. belki ilk ay bana da öyle oldu çünkü tüm belirtiler hamile olduğum kesinleştiği zamankiyle aynıydı.

inşallah sizler de 2 aya kalmadan muradınıza eresiniz

psikolojik olabilir canım
kendimizi hamile kalmaya o kadar adıyoruz ki vücut hamilelik tepkileri verebiliyor
rahat ol, dua et, strese girmek yumrutlamanı düzensizleştirecek başka bir işe yaradığı yok

X