Balıkesir'de tatil

ppty123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
123
0
kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama sonuçta buda bir dert :) ve bu bölümde çözüm bulunma olasığı daha fazla :)

balıkesiri hiç bilmiyorum ama orayı görmeyi çok istiyorum
4-5 günlük bi tatil için nerelere gidilmeli ve pansiyonların fiyatları nasıl önerebileceğiniz yerler var mı...

acil karar verip plan yapmam lazım :)

Selam ben 3 senedir balıkesirde yaşıyorum sana bazı konularda istersen yardımcı olabilirim.balıkesirn merkezini mi gezmek istiyorsun yoksa ilçesine falan mi gitmek istiyorsun?

ayvalğa gitmeyi düşünüyoruz ama orda pansiyonlar falan nasıldır fiyatları nasıldır
bide nereyi gezebiliriz orda

Son düzenleme:
dünden berı akçayda acayıp yağmur var, çok gezemezsınız...

ayvalık cunda adası, şeytan sofrası altınoluk akçay vs böyle uzayıp gıder

pansıyon her daım çat kapı bıle gıtsenız bulursunuz sonuçta bızım burda sezon kapandı artık

Evet 2 gündür yağmur yağıyo çok gezilmez şöyle bi ay önce gelsen gezerdin.ayrıca ayvalık pahalı biyer (pansiyon olarak bilemiyorum tabi) ama kalacak yer rahat bulabilirsin

Ayvalık düşünüyorsanız, Cunda adası var orası çok güzel.
Ancak pansiyon vs. istiyorsanız, cundada var mı fiyatları nedir bilmiyorum.
Akçay veya Altınoluğa gidebilirsiniz, çok uygun oteller ve pansiyonlar var bildiğim kadarıyla.
Özellikle Altınoluk çok güzel. Gezmek istiyorsanız, eğer tekne turları devam ediyorsa, tekne turuna da katılabilirsiniz. Onlarında fiyatları çok uygun bildiğim kadarıyla.
Tekne turları altınoluktan ayvalığa kadar çoğu yere götürüyor ve gezdiriyor rehberler dahilinde, ama hava şartları çok önemli.

Bir Ayvalıklı olarak çok iyi bir karar verdiğinizi söyleyebilirim. Ayvalık'ın doğası, havası, insanları, denizi kısacası herşeyi mükemmeldir. Özellikle sokakları tarih kokar. Eski rum evleri, teraçaları, kiliseleri hepsi harikadır. Yanlız gezmek için kötü bir tarih seçmişsiniz. Şuan hava ılıman hatta yağmurlu. Gezmek için Mayıs-Haziran ayları en idealidir.

akçay,altınoluk,edremit, cunda adası, şeytan sofrası, kaz dağları, sarımsaklı, hasan boğuldu, erdek

gittim gezdim geldim kızlar. havada hiçde yağmurlu falan olmadı gayet de güzeldi eğlenerek gezdik.
sarımsaklıda denize girdik cunda da gezdik ayvalık tostu yedik :) tekne turu yaptık balık tuttuk :)
üstelik sezon sonu olmasından dolayı da pansiyon fiyatları çok çok uygundu

evet sezon sonu fiyatlar çok düşüyor ama sakin oluyor o yüzdende pek tadı olmuyor tam sezonda gidin bak nasıl kıpır kıpır capcanlı oluyor ahh memleketimmm bu yaz o kadar çok yer geziikki sarımsaklı ayvalık cunda burhaniye ören ayvalık güre asoss off off doyamadan yaz bitti gitti seneye yine inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…