Balıkesir şehir hastanesi tüp bebek yaptıranlar buraya

ende o yolda ilerliyorum rapor için aşılama olucak sizin sonucunuz ne oldu
Merhaba ben de başlamak istiyorum öncelikle randevu alıp muayene oldunuz ve doktor sizi yönlendirdi değil mi? Süreç nasıl başlıyor ve ilerliyor bilgi verebilir misiniz ben de hilmi ve mehmet hocanın namını duydum Edremit'ten gideceğim

Merhaba ben de başlamak istiyorum öncelikle randevu alıp muayene oldunuz ve doktor sizi yönlendirdi değil mi? Süreç nasıl başlıyor ve ilerliyor bilgi verebilir misiniz ben de hilmi ve mehmet hocanın namını duydum Edremit'ten gideceğim
Bende Havran dan gidip geliyorum. Randevu alıp muayene oldum sonrasında dosya açtılar eşim test verdi benden kan tahlili alındı önce rahim filmi çekilmiştim ama üzerinden bir düşük olunca bida istendi. Rapor için aşılamayla başlandı birincisi tutmadı malesef 2. yeni yapıldı aşılamadan pek umudum yok kapalı tüp tarafındaki yumurtalar daha hızlı büyüyor

Bende Havran dan gidip geliyorum. Randevu alıp muayene oldum sonrasında dosya açtılar eşim test verdi benden kan tahlili alındı önce rahim filmi çekilmiştim ama üzerinden bir düşük olunca bida istendi. Rapor için aşılamayla başlandı birincisi tutmadı malesef 2. yeni yapıldı aşılamadan pek umudum yok kapalı tüp tarafındaki yumurtalar daha hızlı büyüyor
Anladım benim yaş 40 acaba bende süreç nasıl işler... Şu aşamaya kadar ne kadar ödediniz bir de adetliyken mi gittiniz farkediyor mu çünkü randevu gününü tutturamayabilirim

Bir de rahim filmini aynı gün çekiyolar mı

Anladım benim yaş 40 acaba bende süreç nasıl işler... Şu aşamaya kadar ne kadar ödediniz bir de adetliyken mi gittiniz farkediyor mu çünkü randevu gününü tutturamayabilirim
İlaçlar dışında bir üçret ödemedik iğnelere rapor çıkardılar sağ olsunlar ben adetliyken gitmiştim ilk diğer türlü hormonlarına bakmaz adetli gel der randevuyu o zaman alabilirseniz git gel olmaz

Kızlar merhaba ben balıkesir şehir hastanesinde tüp bebek yaptırıyorum.
Belki benimle birlikte yaptıranlar vardır gelin birbirimize destek olalım😍
Kızlar merhaba ben balıkesir şehir hastanesinde tüp bebek yaptırıyorum.
Belki benimle birlikte yaptıranlar vardır gelin birbirimize destek olalım😍
nasipse evet

Şöyle anlatayım ilk tüp bebek tedavime istanbul Bahçeli de oldum 3. Gün embriyosu taze transferdi ama olmadı geçen sene eylül ayında. Sonra burdaki doktoruma başladım yumurtam 1 tane gelişti ben 5. Gün embriyosu istedim çok şükür ki 5. Güne gitti ve dondurduk aradan 2 ay geçti ve 10 eylül de trasferimi oldum

X